2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkolar inofolic duydunuz mu hiç yumurta gelişimine Yardımcı oluyormuş hamile kalmayı kolaylastırıyormus falan. Folik asitmiş aynı zamanda. Bu ay da ondan sipariş verdim kullanacağım denemediğim şey kalmadı😂😂😂
Canım duydum, hamile kalanları da duydum. Ben bu ay ımpryl deniyorum. İlerleyen süreçte sırayla onu da denerim. Tabi umarım hamişimdir de denememe gerek kalmaz

Haklısın canimcm.. ya bir kızım var cok şükür. Insanda bir kere olduysa yine olur gibi bir duygu uyanıyor ama cok da dogru degil tabi bu dusunce. Hem ustunden 7yil gecti. Hem covid aşı bir suru sey değişti. Insallah saglikla alırız kucagimiza hepimiz🙏🙏
inşAllah nasip olacak canım :) bende düşündüğüm ilk ay hamile kalınca yine aynı olacak sandım ama öyle olmuyormuş :) isteyen herkese nasip olur

Var bir hayalimiz beee 🤣🤣🤣 bana taktik verenlerin gözüne sokmak istiyorum
Ben de hamile kaldıktan sonra her şeyi en iyi o bliyormuş gibi davranan arkadaşlarıma sinir oluyorum. Bir arkadaşım 3. ayında hamile kaldı. ilk 2 ay rresmen depresyondaydı "ben sorunluyum, benim çocuğum olmuyo" allahım neler söylüyordu. Ki ben ondan önce denemelere başlamıştım. Ben sakinleştiriyorum filan kızım dur daha yeni diye. Neyse bu hamile kaldı, bana akıl vermeye başladı "canım üzülme pcosluların zaten daha kolaymış hamile kalması duydum ben" falan diyor.

Çok biliyonuz ya diyesim geliyo bazen. Ki ben demedim ama diğer yakın arkadaşım pat diye savundu beni. "Bu da hamile kaldı başımıza profesör kesildi" diye 😂

Ya tam da bunu sordum bugün. İnofolic duydum yumurta gelişimine hamile kalmaya yardımcı oluyormuş doktora danışmadım ama takviye olduğu için sıkıntı olacağını düşünmüyorum folik asit sonuçta. Kendim aldım trendyolda sipariş verdim. Bu ay da onu deneyeyim bari😁 sen nasıl kullandın canım günde kaç tane? Pembe kutu sipariş verdim ben
İnofolic combi mi? Hangisinden aldın canım? Mavi kutu ve pembe kutu var aradaki fark ne acaba.

Aslında kimsenin bilmemesi daha iyi kızlar benim yakın çevrem biliyor doktorun izin verdiğini ve bizim de düşündüğümüzü insan daha çok strese giriyor beklenti olunca çevreden 🥺
aynı fikirdeyim. bir eşim bir de sizler biliyosunuz :) çevreme hala bekleme aşamasındayız diyorum.yoksa sorular hiç bitmez, sorular bitse meraklı bakışlar bitmez

Kızlaaar yatılı bebiş misafirim vardı. Oyy öyle tatlıydı ki ama gidince eşim bence bir daha düşünelim dedi🤣🤣 oyy ne zormuş yaa bebekle uğraşmak ev curcuna oldu😂 ama çok tatlıydı 🥹🥰 süt kokuyodu yaaa. Bizim bi kafa gitti geldi bebiş konusunda ama sanırım olsa hayır demeyiz🤣 bende sıfır belirti arada karın ağrısı. 8. Günümdeyim bu saatten sonra da sanmam belirti olacağını hayırlısı artık☺️

Ben de hamile kaldıktan sonra her şeyi en iyi o bliyormuş gibi davranan arkadaşlarıma sinir oluyorum. Bir arkadaşım 3. ayında hamile kaldı. ilk 2 ay rresmen depresyondaydım "ben sorunluyum, benim çocuğum olmuyo" allahım neler söylüyordu. Ki ben ondan önce denemelere başlamıştım. Ben sakinleştiriyorum filan kızım dur daha yeni diye. Neyse bu hamile kaldı, bana akıl vermeye başladı "canım üzülme pcosluların zaten daha kolaymış hamile kalması duydum ben" falan diyor.

Çok biliyonuz ya diyesim geliyo bazen. Ki ben demedim ama diğer yakın arkadaşım pat diye savundu beni. "Bu da hamile kaldı başımıza profesör kesildi" diye 😂
Ya bu tipler her yerde. Malesef benim yakın arkadaşımda aynı böyle oldu. Tek anlattığım kişiydi ve bu konuda çok hassas olduğumu biliyor. Sürekli doktorumu eleştiriyor. Beni panik olmamakla suçluyor. Senin yerinde olsam 4-5 doktora giderdim diyor ve kendisi ilk seferde hamile kaldı. Sanırım ayvayı yedim kızlar. Bundan sonrası nasıl geçecek bilmiyorum

aynı fikirdeyim. bir eşim bir de sizler biliyosunuz :) çevreme hala bekleme aşamasındayız diyorum.yoksa sorular hiç bitmez, sorular bitse meraklı bakışlar bitmez
En iyisi ya. Kime ne ayrıca. Herkesin gözü kalıyo nazar değiyor filan. Daha hamile kaldığını öğrenir öğrenmez "eee ikinci ne zaman" soruları vs. Bir gün cidden birinin suratının ortasına kusucam.

Kızlaaar yatılı bebiş misafirim vardı. Oyy öyle tatlıydı ki ama gidince eşim bence bir daha düşünelim dedi🤣🤣 oyy ne zormuş yaa bebekle uğraşmak ev curcuna oldu😂 ama çok tatlıydı 🥹🥰 süt kokuyodu yaaa. Bizim bi kafa gitti geldi bebiş konusunda ama sanırım olsa hayır demeyiz🤣 bende sıfır belirti arada karın ağrısı. 8. Günümdeyim bu saatten sonra da sanmam belirti olacağını hayırlısı artık☺️
Kendi çocuğunun yeri ayrı olacak kuzum. Her çocuğun yetiştirilme tarzı da farklı.

Su bosverme olayini biz de bir yapabilsek😌😌
ya sanki zaman geçtikçe oluşuyor boşverme kafası :) bende normalde hep gebelikle ilgili şeyler araştırıp izlerdim. Bu aralar tekrar spora yoğunlaştım kafam rahatladı çok şükür :KK70: belim iyice incelsin kalça dikleşsin modundayım :KK70: sırf spora ağırlık vereyim diye bu ay korunsam mı diye bile düşündüm sonra neyse dedim

Ya bu tipler her yerde. Malesef benim yakın arkadaşımda aynı böyle oldu. Tek anlattığım kişiydi ve bu konuda çok hassas olduğumu biliyor. Sürekli doktorumu eleştiriyor. Beni panik olmamakla suçluyor. Senin yerinde olsam 4-5 doktora giderdim diyor ve kendisi ilk seferde hamile kaldı. Sanırım ayvayı yedim kızlar. Bundan sonrası nasıl geçecek bilmiyorum
Sizin yine arkadaşıniz vs.. benim en yakınımdan biri böyle yapıyor ve bu yüzden 1 aydır konuşmuyorum. Ben iki buçuk yıldır araştırıyorum okuyorum ama bana diyor ki, benim arkadasim doktor asistanı senin gittiğin docentten daha iyi biliyor. Madem gittiğin doktor çok iyi niye gebe kalamiyorsun( kendisinin yıllarca olmadı ve kabul etmedi dedi ki biz istemiyorduk) cocuk konusunu kafaya takıyorsun, belli etmiyorsun bu konu senin hassas noktan, dışarı çıkmıyorsun hep evdesin🤦🏼‍♀️ bunların hepsi külliyen yalan. Sadece psikolojik baskı yaparak kendini rahatlatmaya çalıştı. Ben ki hem evimi çok seven, düzenini aksatmayan hem de bir ayağı dışarıda olan biriyim. Ama kendisi çok mutsuz hep kavgalı eşiyle. Baktı bizim aramiz bozulmuyor söyledikleriyle beni sinir etmeye çalıştı. İnsanlar gerçekten şaka gibi.... Ve insanın en yakınından olması daha bir üzücü

Günaydınnnnnn 🥰 bol pozitifli bir gün olsun.

Kimler test yapıyordu hemen yapıp atsın, salın testleri hızlıca 😂

Kızlar Bat'ınız geldi ne durumdasınız? @tgdrnkzl @TeraziBurcuu edahandro edahandro

Sizde var mı bir gelişme bebekler? @iremgns @sed2
Bugün adet olmam gerekiyordu diye düşünüyorum ama olmadım. Sabahları olurum genelde. İdrar testim hala negatif. Belirtim yok. Umarım umut vardır kuzum 🍼🤰🧿

X