2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Öfff milllet m.nyak yaaa. Bi de samimi arkadaş olacak. Seni en iyi anlayan kişi olması lazım. Edeceği lafın nereye gideceğini bilmesi lazım. Senin hassasiyetini en iyi onun anlaması lazım. Üniv mezunu da olsa hadsizlik böyle birşey işte. Bir de başına gelmeyen kesinlikle anlamıyor. İşte bu bir iki denemeyle hamile kalanların bizi asla anlamayacağı gibi. Depreşmesin dertlerin, gönder gönder bu düşünceleri geri. İyiyiz biz sarıldımm kocaman bak geçti

İnsanlara kendi çocuğunun çocuğu bile olsa konuşmak ne kadar kolay geliyor ya, ateş sadece düştüğü yeri yakıyor hep diyorum torun sevgisi falan diye edebiyat yapıyorlar ya hiç inanmıyorum. Yansalar böyle konuşmazlar.

Geçti tabi bebeğim iyiyim artık çok şükür

BEn de yaşımda ötürü 2 li filan yaptırmayıp bu testten yaptırmayı planlıyorum. Çoook sevindim bu arada
Niqu canım öncelikle sağlıkla kucağınıza alın inşallah yanlış anlamadıysam Nifty testi yani genetik tarama yaptıracaksınız. Üniversite hastahanelerinde genetik bölümünde ücretsiz yapılıyor bilginiz olsun. Sadece randevu alıyorsunuz doktorla görüşüp kan veriyorsunuz ortalama 3 hafta içinde en geç çıkıyor. Yani isterseniz hiç 10 bin vermeyin bebişlerinize harcarsınız o parayı

Evet canım su iç benimde önceden idrarım çok koyu olurdu 3 gündür çok açık sarı bende durmadan susuyorum hiç su içmeyen ben

Progesteron sınırı kaç kuzum ben progestan kullanıyorum bide pik gördüğüm gündem beri o etkiler mi test sonucunu
11 üzeri kaliteli yumurtlama diyorlar. O etkiler mi bilmiyorum etkilesede sorun degil ki zaten tutunmasına destek için kullanıyorsun sonuçta güzel çıkar bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…