2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oh ağzına sağlık bende eşimin babasıyla normalde çok iyi anlaşırdım. Geçen kahve yaptım oturduk içiyoruz konu kaybettiğim oğluma geldi. Kendisi baya yaşlı 70-80 arası. Bizim zamanımızda bebeğe kordon dolanırdı ama yine de doğardı çocuk ölmezdi dedi. Cinlerim tepeme çıktı.zaten benimkine de kordon dolanmadı bir seneyi geçti kimse anlatmadı mı sana gerçekte ne yaşadığımı dedim. Ne oldu dedi anlattım detaylı şekilde. Bu kez hastaneden şüphe ettiğini söyledi doğum sırasında hata olmuştur diye. Ben ameliyata girmeden biliyordum kaybettiğimizi dedim. Bu seferde işte ne dediğimize ne düşündüğümüze dikkat etmeliyiz başkasının çocuğunu kınarsak başımıza böyle şeyler gelebilir Allah böyle sınar dedi. O kadar sinirlendim ki. Doğrudur baba senin de 3 çocuğun ölmüş sen beni iyi anlarsın dedim kalktım gittim. O gün eşimin babası bitti benim için. Normalde çok saygı duyardım o da kalmadı. Eşime anlatmadım ama tavırlarımdan anlayıp sorarsa anlatırım. Yoksa durduk yere eşimi doldurmak istemedim. Hepsinin zamanı geliyor nasılsa. Alttan almak sadece beni yaralar karşıdakini daha iyi insan yapmıyor. Son bir senedir eşimin ailesiyle sırasıyla papaz olduk bir babası kalmıştı onunla da olduk. Hiçte umrumda değil

Gabi

Tabi canım. Doğurunca da emziriyor musun? Mama mı veriyorsun? Normal doğum mu? sezeryan mı? Terörü başlayacak. Ah bu teyzeler ah. Bırak teyzeleri arkadaşlar bile yapıyor bunu malesef.
Öf evet ya. Bak dertlerim depreşti bir arkadaşımda baş sağlığına aradı beni. Çokta samimi arkadaşım. Dikkat et kendine sen yarı doğum yapmış sayılırsın dedi. Çocuğum canlı doğmayınca doğumum bile yarım sayıldı bunu diyen üni mezunu kültürlü bir kadın

Progestronun kac cıktı senın mınnosum.bıde senın luteal faz 14 gune cıktımı artık,ılaclamı oldu
14 güne çıkmadı kuzum 12. Gün oluyırum adet bu sefer bebiş gelince adet gelmedi çok şükür. Progesteron 30 çıktı kuzum

Sen ne yapmış olabilirsin ki yani ne düşünüyorlar?

İyi yapmışsın kuzum bende de şuan 6 tane kaldı hergün yapıyorsun sen demi yoksa sabah akşam mı yapıyorsun ?
Her gün sabah yapıyorum sadece canım. Ama geceleri uyuyamıyorumçok lavaboya gidiyorum sabah yaptıgımda idrarım çok açık oluyor ama yapacak bişe yok tutamam zaten enfekyon çıktı şuan 2 litre su bitirdim çok içmem lazım

Kızlar insan başına gelince birşeyleri araştırıp öğrenmek istiyo. 1 sene içinde çocuk olmadığı takdirde. Bana rahimden hsg filmi çekilicek yumurtalıklara bakılıcak diye okudum. Beni şok eden eştende sperm testi alınıyormuş. Ama bunu hastanede bi odada eş kendini tatmin edip sperm örneği alınıyor ya da eşle aynı odaya girilip o şekilde sperm almak için başbaşa bırakılınıyormuş. Şuan şoktan da doğru kelimeleri seçemiyorum. Yani gerçekten böyle mi oluyor?
Hiç birşeyde sorun yoksa aşılama mı yapılıyor. Gerçekten bilgi verirseniz çok mutlu olurum

Minnoşum benim bugün de negatif bir umut bekliyorum. Çatlama sonrası 12. Günümdeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…