2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben ondan almadım kuzum mfk adviktor içerigi aynıydı bu ay ek olarak onu denedim kuzum
Bu ay bende ınofolıc kullanıyorum normalde adetim 7 gün sürüyo şuan 4 gündeyim gelmiyo bu adetim kesildi birden ya of acaba süreklı oturduğum ıcın olabılırmı

melegim can kuzum değer çok güzel sağlıkla artsın inşallahh fnd_50 o ateş tablosuna teste gerek olduğunu düşünmüyorum kuzum bence bebişin seninle inşallah bir kaç güne çok net bir çizgiyle görürüz edahandro tatlışım sen test yaptın mı ne durumdasın göremedim inşallah senden de güzel haberi alıcaz melisaa93 sana kocaman sarılıyorum moralini bozma demicem biliyorum o hayal kırıklığı çok zor ama bir gün tüm bu olumsuzlukları unutucaz o zamana kadar biraz daha sabır kuzucum

Hassasız doğal olarak ama mucizemiz yakın inşallah

Çatlamadan sonraki 8.günüm bir yanım yap test diyor bir yanım negatif görünce üzüleceksin diyor. kendimi eylüle odakladım şimdilik :) eylül uğurlu gelecek inşallah :)hepimizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…