2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

11 üzeri kaliteli yumurtlama diyorlar. O etkiler mi bilmiyorum etkilesede sorun degil ki zaten tutunmasına destek için kullanıyorsun sonuçta güzel çıkar bence
Anladım kuzum adetim 1 gün geçsin gidicem yani 28 günde bakalım değerlerim nasıl olcak ay çok merak ediyorum sen kaçıncı günde beta testi vermiştin kuzum

Bu bilgi muhteşem oldu.

Neresi iyi canım, senin ki de kötü melisamın ki de. Böyle şeyleri kıyaslamayın.

Amin canım.Darısı sana İn şa Allah.Aynen nifty diyor randevu aldık artık birde 3 hafta çok canım bu ama 5 güne cevabı veriyor evet fiyat çok yüksek bizde şaşırdık ama doktor bu firmayı deyince hem bende araştırdım en iyisi bu firma ve + üniversite hastanesi benim evimden çok uzak doktorda bana dediki uzak yola çıkma kesin hala iğnelerim devam ediyor bende bunlar ama evime gelicekler kan almaya..ama çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

Lütfen bilgi verin kızlar

Canım Protestan ı doktor mu verdi ne için kullanıyorsun hamile kalmadan başlamışsın yumurtlama döneminden sonra kullanmak mı gerekiyor
Canım ben kendi kafama göre kullanıyorum kendime düzgün bi doktor bulamadığım için yumurtlamadan sonra kullanmaya başladım bugün 10 günüm haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim o yüzden korkudan kullandım eğer gebelik testini pozitif almasaydım bugün de kullanır yarın bırakırdım ki adet olayım gecikmem olmasın diye ama bırakmıcam şuan devam edicem test verene kadar

Lütfen bilgi verin kızlar
Araştırdıkların doğru canım 1 sene korumasız ilişki yaşayıp çocuk olmazsa eşinde sende doktor kontrolünden geçmeniz gerekiyor eşine sperm testi yapılıyor kadınlarda da hormonlara falan bakılıyo rahim filmini en son olarak çekiyorlar

Büyükler bizden hep saygı bekliyorlar. Ama kimse benim ettiğim bir kelime yüzünden gece uyuyamaz mı, canımı sıkılır diye hiç düşünmüyor. Sanki bu özellik sadece bizde olmak zorundaymış gibi.

Kaç yaşına gelmiş adam daha öğrenememiş mi kaderi kazayı. Konuşsalar hepsi çok müslüman.

Keşke bu şekilde soğumasaymışsın ama anladığım kadarıyla zaten hiç kastın yokmuş adam kendi kendini bitirmiş. Bu vakitten sonra senin de yapacak bişeyin yok. Anlatmaya çalışsan anlamaz da zaten. Her söylediğine bir kılıf bulmaya çalışmış. Sonında da suçlu sensin. Ne sanıyorlar bilmiyorum ki? Kim istemez hayatı düzgün gitsin? Ona kalırsa herkes evinde sen acınka başbaşasın unuttuğun tek bir an bile yok ama fatura yine sana kesiliyor. Dünyada nasibi yokmuş, siz elinizden geleni yaptınız, Rabbim sabır versin demek çok mu zor. Valla insanlar iyi laf etmeyeceklerse keşke hiç konuşmasalar.

Bende doktora hastaneye laf ettiler mi de çok sinir oluyorum. Çünkü onda bile yaptığın yanlış tercih oluyor. Ama bende anladım susmak hiçbir şeyi çözmüyor. Yeri geldiğinde büyük küçük demeden lafını söyleyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…