2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

melegim can melegim can kuzum değer çok güzel sağlıkla artsın inşallahh🙏🏻🧿 fnd_50 fnd_50 o ateş tablosuna teste gerek olduğunu düşünmüyorum kuzum bence bebişin seninle inşallah bir kaç güne çok net bir çizgiyle görürüz🙏🏻😍 edahandro edahandro tatlışım sen test yaptın mı ne durumdasın göremedim🤔 inşallah senden de güzel haberi alıcaz🙏🏻😍 melisaa93 melisaa93 sana kocaman sarılıyorum moralini bozma demicem biliyorum o hayal kırıklığı çok zor ama bir gün tüm bu olumsuzlukları unutucaz o zamana kadar biraz daha sabır kuzucum🙏🏻😍😍

Aynen kadın bilmiyor muhtemelen x y kromozonu nedir? Sperm nedir? Sayısı kalitesi nedir? Yumurta nedir? Gibi şeyleri 😅 ezbere konuşuyor. Erkeğin olur, kadının olmaz (muhtemelen menapozu kastediyor) diye kafasına yazmış. Çok takmadım da inşallah bir an önce bebişim gelse de böyle saçma muhabbetleri ortasında bulmasam kendimi 🙏🙏 normalde hiç alınmazdım da işte artık testte negatifi görünce bi hafif sarstı sözler 🙏🤰 iyiym şimdi sağolun kızlar hepiniz
Hassasız doğal olarak ama mucizemiz yakın inşallah🤲🥰

Çatlamadan sonraki 8.günüm bir yanım yap test diyor bir yanım negatif görünce üzüleceksin diyor. kendimi eylüle odakladım şimdilik :) eylül uğurlu gelecek inşallah :)hepimizee

X