2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben 25 Ağustosta adet oldum bugün 4. Günüm olması gerekiyor ama hiç gelmedi resmen bitti sanırım sabah biraz geldi bi daha yok yani. Ovü testi de almamıştım daha böyle hemen yumurtlama falan olmaz dimi yada ateş takibine başlamıştım adetin 1.günü yumurta olgunlaşınca ateş yükseliyor mu nasıl oluyor rica etsem bilen biri yardımcı olabilir mi

Ben hala aile hekimime söylemedim hamile olduğumu. Ne zaman söylemem lazım acaba.
Keseyi kalp atışını görünce söyle bence canım, ben söylediğimde kan testi vs için yine çağırmıştı o kadar gittim vs ama boş gebelik oldu. Bence kendi dr'una gorundukten sonra bildir. Ben bilerek orada kan veriyorum otomatik oluyor bildiri

Çok teşekkür ederim, şekerini ölçüyor musun kaç seviyelerinde gidiyor? Ben yarın kadın doğuma bi gideyim hemen peşine de endokrinolojiye gitmeyi düşünüyorum zaten, ne gerekiyorsa yapılır inşallah. Şimdilik her gün yürüyüş yapıp bol su içmeye çalışıyorum. 1 saatlik tokluk şekerim 169 çıkınca bol su içtim hareket etmeye çalıştım 2 saatlik tokluk şekerim 123 çıktı, inşallah bi düzene sokabilirim hayırlısıyla.

Kuzum idrar testimde enfeksiyon çıktı inşallah sıkıntı olmaz
Cnm bnım lokosit 7 çıkmıştı
Tek kullanımlık munorol şase verdi
Pek bi işe yaramadı acıkçası
Aradan 1 hafta sonra lokosit 8 çıktı
İdrar kültürü yaptı, negatif cıktı
Yanmam da olmadıgı için antıbıyotık vermedi
İdrarım bulanık ve kokulu halaa
Bnde kuru beyaz dut kurusu yapıyorum

Canım sen olabildiğince karbonhidrattan uzak durmalısın. Pişi yine yeme kalkıp 3 tane yeme. Ufak ufak ısır 1 tane ye, nefsin körelsin. Pilav, makarna, bulgur gibi gıdaları da tabapında az tüket.
Evet çok haklısın, çok dikkat etmem lazım, hafife almaya gelmiyor kesinlikle bu şeker olayi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…