2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ateşi ölçüp tabloya kaydet her gün canım bugünden itibaren de sık ilişkiye başla bence. En azından bir dolu bir boş olsun. Ovülasyon yapmayacağın için kaçırmaman lazım.ateş yumurtlama gününü önden göstermiyor geçtikten sonra gösteriyor. Daha önceden takip etmiş olsaydın tahminin olurdu ama bu ayki takibin kendini tanıman için önemli Sen tablonu doldurdukça atarsın buraya yorumlarız İnşAllah birlikte takip ederiz

Benim 6 gün varken bembeyazdı testim. 5 gün varken ise aşırı silik bir gölge görmüştüm böyle varla yok arası. Sen 2 gün sonra tekrarla o testi
Yani çarşamba günü benim dediğime geldik yine inşallah buraya o gün pozitif test atarım Afratafram nolur duanı eksik etme noluuuuuuuuuuur

Çok teşekkür ederim canım normalde daha önce döngüm çok düzenliydi yumurtlama günümü nasıl olduğunu herşeyi biliyordum ama hamilelik kaybından sonra 2.adetim bu ne süresi ne döngüsü hiç bişeyi eskisi gibi değil kafam karışıyor o yüzden . Ben ateş yumurta büyüyünce de gösteriyor sanıyordum valla yani bir sabah kalkıcam hop çatlamış onu öğrenicem ateşle o zaman

Sezaryen olmamış mıydın sen canım çok erken değil mi?

Evet canım yediklerime sporuma hep çok dikkat ettim zaten çok yüksek değildi sınırdaydı. Ama doktorum çok sıkı tutuyordu yemeyeceksin diyordu çok az kilo aldım o yüzden
Helal olsun doktoruna, ben Mayıs'ta kürtaj oldugum bi gebelik yaşadım doktorum hiç üzerinde durmamisti şekerin, ben önemini bebeğimin kalbi durunca kavradım, acaba ondan mı oldu diye düşündüm, sebep arayınca aklıma geldi, bilmiyorum belki de alakası yok ama kendim araştırdıktan sonra şekerin ne kadar tehlikeli olabileceğini anladım, epeydir dikkat ediyordum bugün dayanamadım ama yine dikkat etmeye devam edeceğim, inşallah sıkıntı yasamam. Kilom da 56, boyum 168, fazla kilom da yok ama genetik işte bu şeker illeti.

Kızlar benim çatlatma iğnesinden sonra yumurtam çatlamamış ve 2 tane kistim oluşmuş. Bu ay boş geçiyoruz maalesef bugün doğum kontrol hapına başlıyorum ama iyi gelen başka birşeyler önerebilir misiniz?

Ben hala aile hekimime söylemedim hamile olduğumu. Ne zaman söylemem lazım acaba.
Söylemen gerekiyordu canım neden söylemedin. Tüm kan testlerini onlarda istiyor. Ben beta da verdim bugün pozitif çukarsa gel kaydını yapalım dediler. Sabah gidecem

Ömrü o kadarmış canım sen ne yaparsan yap o vakit geldiğinde melek olacaktı. Bazı şeyler sebep oluyor sadece. Bak bende kilolu değilim hamileyken çok çok dikkat ettim beyaz ekmeği pilavı makarnayı tatlıyı unuttum. Haftada bir top dondurma yiyordum sadece.Ama bende kaybettim son anda. Yapabileceğimiz hiç bir şey yok. Doktoruma sordum ben mi yanlış yaptım bir şeyleri, benim yüzümden mi oldu dedim. Hiç bir sebebi yok dedi. Arkadaşımın hep kanaması olurdu hep risk altındaydı ama çok şükür sağlıkla kucağına aldı

Benimde idrarım bulanık canım bi sorun teşkil etmiyorsa sıkıntı olmaz inşallah kuzum. Ben grip oldum oda etki etmiş olabilir mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…