2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum sen 1 2 gun sonra net bir sekilde goreceksin insallah. Bugünkü teste bakip da sakin moral bozma. Cok erkendi zaten ama hepimiz heyecanlandik atesi gorunce napalim.Hem zaten ihtimal cok yuksek bu ay oyle düşün. Ateş de gayet iyi gidiyor. Bir teste yansimadi diye o teste inanacak degiliz

Kuzum freely mi kullanıyorsun test kuruma çizgisi sarı oluyor bak ben tecrübe ettim bugün benim testim hala gölgeli gibi sarı olmadı şuanki halini bi atar mısın ? Ben senden umutluyum olucak bu ay inşallah canım

Açlık ve tokluk şekeri ölçmüyorum ayda bir hastanede insülin direncime bakılıyor en son 5.0 çıktı, ama daha önce 9.0 idi. Karbonhidrat ve şekerli beslenmeyi bırakmalısın. Ben diyetisyen ile 3 aydır diyet yapıyorum. Bazrn bende yürüyüş yapıyorum, ama şu ara malesef çok düzenli değil. Geçmiş olsun, herşey gönlüne göre olsun İnşallah

Canım ben geçen ay kist vardı, regl ile atıldı ekstra bişeyde kullanmadım. Ve arada vermedik denemelere boyutu küçük olduğu için doktorum pek üstünde durmamıştı. Ama aslan pençesi kistlerede iyi geliyor diye biliyorum

Aynen öyle ömürleri o kadarmış, ahirette sefaatcimiz olsunlar inşallah

Merhaba çift çizgi çıkınca ne kadar saat sonra birlikte olunması gerekiyor

Çok teşekkür ederim senin de her şey gönlünce olsun inşallah hayırlısıyla

Kızlar benim ateş tablom nasıl sizce ?

Eklentiler

• 2B8A5D2C-6E5C-407B-A22B-36EB0FCD9A40.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…