2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canımlar rahim filmini çektirdim ve geldiiimm eylül ayına bomba gibi hazırımm emeklerimizin karşılığını alalım inşallah 🙏🏻 sat 19 ağustos bat 17 eylül canım A Afratafrac
Genelde rahim filminden sonraki 3 aylık süreçte hamile kalanların sayısı oldukça fazla, inşallah biri de sen olacaksın 🥰🙏

Merhaba bana da yardımcı olurmusunuz rica etsem adetim ayin 9 yada 10unda olur bu ay olmadım Ovulasyon testi yaptım bu ay ama kafaM karıştı iyice yumurtlama olmuşumu catlama olmuşumu acaba cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim
Merhaba. Ben daha önce hiç yapmadım bugün sipariş verdim bu ay başlıycam kısmet olursa.
Sadece burda gördüklerim kadarıyla 27 sinde sanki yumurtlamanız olmuş 28 inde çatlamış gb anladım. Bilenler yazarsa yardımcı olmuş olur🌸

BEnce hamileyken bu tarz paketli gıdalar yemeyin. O ziberlerin ana maddesi hurmadan oluşuyor ve hamileyken hurma yemek yasak diye biliyorum. KOruyucu maddeler de içeriyor.

Bunun yerine kuru indir kuru kayısı alıp arasına ceviz, fıstık ezmesi sürüp yiyin.
Ah kuzum güzel diyorsun da yiyemiyoruz 🥲 normalde fındık badem ceviz severim ben. Ama yok yiyemiyorum midem bulanıyor

İnşallah kuzum buna inanıyor musun peki sence🥹
Kız niye inanmayım deli bak merveninkine 2 gündür yapıyor gölge görüyor gibiydi ama ben görmemiştim bugün hemen nasıl belirdi. Yerleşme gerçekleştigi an beta yükselir önce kan sonra idrar benim 7. Yerleşmeye başladı 10. Gün net gördüm yani
Yerleşmeden 3 gün sonra adetime 4 gün kala senin adetine daha var 1 eylül degil mi aşkım

Kızlar raporum bu şekilde bir problem yok sanırım çeken kişi güzel gözüküyor dedi sadece. Ama ilç antibiyotik falanda yazmadı kullanmam gerekmiyormuydu ?

Eklentiler

• IMG_7514.jpeg
    IMG_7514.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar adete 3 4 gün kala yumurtlama görüp gebe kalan varmı içinizde.Haziranda kimyasal gebelik geçirdim.femara ile gebe kalmıştım polikistik over iyim.Bu ay ilaç almadım kendiliğinden aşırı geç büyüyor yumoşum.Bu şekilde gene kalan varmı

Ayyy inanmayıp gidip predictor aldım ben neden inanamıyorum kan vermeden inanmıcam sanırım kalpli kutu aldım içine bide sarı patik aldım kutuya koyup eşime vercen testlerle birlikte patiği 🥰🙏 aklıma başka bişey de gelmedi

Eklentiler

• IMG_3907.jpeg
    IMG_3907.jpeg
    102 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_3919.jpeg
    IMG_3919.jpeg
    165,9 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_3918.jpeg
    IMG_3918.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 85
Ayyy inanmayıp gidip predictor aldım ben neden inanamıyorum kan vermeden inanmıcam sanırım kalpli kutu aldım içine bide sarı patik aldım kutuya koyup eşime vercen testlerle birlikte patiği 🥰🙏 aklıma başka bişey de gelmedi
Çok tatlis olmuus 😍 eşim silik çizgiyi zor seçti biliyodum da öyle olacağını 😅 12-13. Günüm civarı kabul etti tamam şimdi emin oldum diye 😂

X