2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım koyulaşmayı herkes görebilir bariz belli ancak ben ovulasyon testi ile hamilelik tespitine çok güvenmiyorum. Döllenmenin 10. gününde yaptım ovulasyon testi ve aşırı silik çıktı bende pik falan olmadı.
Haklısın canım acaba. Neye göre değişiyor bu değer 😅 son zamanlarda yabancıların videolarını izliyorum YouTube’da 7. Günden gebelik ve ovulasyon testleri yapıyolar ama bizim ülkemizde yok keşke birileri çekse 😅 çeviri yapıyorum ama yinede tam anlaşılmıyor

A Afratafrac T TASUU @maaaavi @melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum ❤️ sağda 7 solda 1 tane yumurtam var 🥹 biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur 🥹🥹🐣
Hayırlısı olsun canım, sağlıkla gelsin kuzun 🤲🤲

Haklısın canım acaba. Neye göre değişiyor bu değer 😅 son zamanlarda yabancıların videolarını izliyorum YouTube’da 7. Günden gebelik ve ovulasyon testleri yapıyolar ama bizim ülkemizde yok keşke birileri çekse 😅 çeviri yapıyorum ama yinede tam anlaşılmıyor
Şu an hamileyim gecikmenin 1. Gününde böyle. 9. Gün de denedim çok silikti sanırım 11 ya da 12. Gün de denedim 9dan bir tık koyuydu

Eklentiler

• IMG_20230828_162630.jpg
    IMG_20230828_162630.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 56
Kız niye inanmayım deli bak merveninkine 2 gündür yapıyor gölge görüyor gibiydi ama ben görmemiştim bugün hemen nasıl belirdi. Yerleşme gerçekleştigi an beta yükselir önce kan sonra idrar benim 7. Yerleşmeye başladı 10. Gün net gördüm yani
Yerleşmeden 3 gün sonra adetime 4 gün kala senin adetine daha var 1 eylül degil mi aşkım
3 Eylül aşkım🙈🙈🙈🙈 daha 6 gün var😅😅

X