2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba bana da yardımcı olurmusunuz rica etsem adetim ayin 9 yada 10unda olur bu ay olmadım Ovulasyon testi yaptım bu ay ama kafaM karıştı iyice yumurtlama olmuşumu catlama olmuşumu acaba cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_8056.jpeg
    IMG_8056.jpeg
    126,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_8055.jpeg
    IMG_8055.jpeg
    156,2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_8054.jpeg
    IMG_8054.jpeg
    134,6 KB · Görüntüleme: 53
Amiiin bebeğim amiiin 😍 ben uyuyakalmışım rüyamda hayrolsun seni gördüm iki küçük kızla bize geliyorsunuz en küçüğü yatırıp uyutuyoruz sonra sen ben bi duş alayım kendime geliyim diyorsun bende büyük kızla telefondan moco moco diye bir şey izliyorum 😂 Aksaray’dan geldik diyordun
Uyuya mı kaldın😍😍😍

Başlayabilirsin galiba ama ben çok tecrübeli değilim duphastonda. A Afratafrac bebeğim çatlamanın 2. günü duphastona başlanır mı?
Valla doktorum bana 16. gün başlayacaksın ve sabah akşam içeceksin dedi. Hiç çatlama yumurtlama vs. bunlardan bahsetmedi. Burada 2-3 kızda 16. gün başlamış benim gibi.

Kızlar lütfen bana da fikirlerinizi söyleyin bugün çatlamadan sonra 7. Gün gebelik testleri negatif son 4 gündür ovulasyon yapıyorum sanki koyulaşma var gibi duruyor bunu da belirti diyebilir miyi Eki Görüntüle 3292812
Canım koyulaşmayı herkes görebilir bariz belli ancak ben ovulasyon testi ile hamilelik tespitine çok güvenmiyorum. Döllenmenin 10. gününde yaptım ovulasyon testi ve aşırı silik çıktı bende pik falan olmadı.

Kızlar hamile kaldım ama şekerim çok yüksek çıkıyor, Mayıs ayında 10 haftalık olmasi gereken bebeğimin 8 hafta civariyken kalbinin durduğunu öğrendim, belki de şeker sebep oldu diyorum, çok dikkat etmeye çalışıyorum ama bu sabah çocuklar pişi istedi, benim de canım çekince 3 parça yedim bol su içtim ama 1 saatlik tokluk şekerim 169 çıktı 😔 açlık şekerim de genelde 100 civarlarında, yarın doktora anlatacağım durumumu. Var mı benim gibi yüksek şeker sorunu yaşayan?
Canım sen olabildiğince karbonhidrattan uzak durmalısın. Pişi yine yeme kalkıp 3 tane yeme. Ufak ufak ısır 1 tane ye, nefsin körelsin. Pilav, makarna, bulgur gibi gıdaları da tabapında az tüket.

İnşallah kuzum 🙏🏻
Dönmedim kuzum bebişi yerleştiriyorum uzandım 🤭😅 inşallah haftaya belli olur, dua et bana 🙏🏻
Yerleştir yerleştir haftaya güzel haberler vereceksin inşallah. Kuzum duamdaki beş kişiden birisin🙏 çok istiyorum senden pozitif haber duymak Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Merhaba bana da yardımcı olurmusunuz rica etsem adetim ayin 9 yada 10unda olur bu ay olmadım Ovulasyon testi yaptım bu ay ama kafaM karıştı iyice yumurtlama olmuşumu catlama olmuşumu acaba cevap verecek olanlara şimdiden teşekkür ederim
Canım daha yumurtlama olmamış. T çizgisi C ile aynı renk ya da daha koyu olması gerekiyor. Aslında kendin de anlayabilirsin. Hiç birinde henüz bu şarta ulaşmamış. Sen yapmaya devam et, bazen böyle koyulaşır gibi oluyor sonra rengi siliniyor ardından birden pik olabiliyor.

BEnce hamileyken bu tarz paketli gıdalar yemeyin. O ziberlerin ana maddesi hurmadan oluşuyor ve hamileyken hurma yemek yasak diye biliyorum. KOruyucu maddeler de içeriyor.

Bunun yerine kuru indir kuru kayısı alıp arasına ceviz, fıstık ezmesi sürüp yiyin.

X