2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba kızlar kürtajdan sonra toparlandım iyice . Hatta kürtajdan 24 gün sonra adet oldum . Tatildeydim bide 🤦🏻‍♀️ Kürtajdan sonra 1,5 hafta kadar bi lekelenmelerim oldu 1 hafta temiz kalıp regl oldum normalmidir acaba ya . Doktora da gitmedim henüz regl olunca alttan bakmasını istemiyorum iyice soğudum doktordan hastaneden . Bilgisi olan destek olabilir mi bu konuda

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melegim can @melisaa93 A Afratafrac @edahandro golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy @simurgggg IADK IADK @Merve3553 @TASUU @hamileyimmmm
Kuzum yarın belirecek o hiç kendini strese sokma lütfen umudunu kaybetme 🙏🙏

Evet teyzeleri bende size kese resmiyle geldim. Kalp atışını duyamadık. Doktorumuz haftaya tekrar çağırdı. Rabbim hepinize nasip etsin inşallah. 🙏 mutluluğumuz artarak çoğalsın🙏
Gözlerim dolu dolu baktım fotoğrafa. Canım benim, çok sevindim. Darısı kalp atışına olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah♥️

Kızlar aşılama öncesi bişey kullansam mı acaba şuna letu ve inofolik kullanıyorum incir çörek otu kürü gibi bişeyler acaba

Hamilelikten önce de vardı, yani açlık şekerim yüksek biraz, prediyabet olarak geçiyor 😔 3 aylık sekerime baktirmistim o normal çıkmıştı 4,8 ama acaba yanlış mı çıktı sağlık ocağında diyorum çünkü evdeki cihazla genelde biraz yüksek çıkıyor. Sen de baktirabilirsin sağlık ocağında bakıyorlar, genel bi kontrol için tahlillerimi yaptırmak istiyorum dersin, B12, demir, şeker vs hepsine bakarlar.
Baktırmak lazım aslında sen iyi yapmışsın şimdi doktora söylersin o tedbirini alır en azından.. rahat olmaya çalış sen sadece doktoruna da anlat mutlaka 🌸

X