2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebeğim tek bir taraf yetiyor zagten hamilelik için. İnşallah bu ay senin ayındır kuzum

Kızlar sabahki testim sanki biraz bozuk gibi geldi bana koyulaşmıyor gibime geldi birden. Ama hepsine baktım koyulaşmış çok şükür birde ateşim bugün yükseldi
İçin ferah olsun bence gayet net koyulaşma
Amin amiiin inşallah hepimize nasip etsin

İnşallah kuzum bugün modum düştü toparlamam lazım

İnşallah kuzum beklemekten başka çarem yok bekleyeceğim

Tek olsa razıyım 3 yumurtadan biri tutsa elimde değil canım sıkıldı toparlamam lazım biliyorum

İçinden nasıl geliyorsa kuzum

Evet bariz görüyorum orda çizgi varrrrr kaç dakika sonraki hali bebeğim 15 dakikaysa yarın yada öbür gün göreceksinnnnnn
İlk iki dakika çektim kuzum bekletmemiştim yok nasılsa diye. Ben çıplak gözle göremiom ama kızlar filtrelere gösterdi. Allah'ım yüzüme baksınn inşallah bir mucize olsun benim için de 16. Ayımda mucizem gelsin inşallah

Ayy bende bu ay çörekotu kürünü ve çakşır suyu kullanıyorum rabbim banada nasip etsin inşallah umut oluyorsunuz böyle bizlere progestan kullanabilir miyim eczaneden alsam yoksa doktora mı yazdırsam ?
Ben eczaneden aldım canım ama yazdırabilirsen yazdır pahalıydı.

Arkadaşlar Merhaba, dün adetin 15. günüydü yumurta çatlamanın 3. günüydü, dünden beri bugünde dahil migren ağrısında ölüyorum, ev 27 derece ama ben yün yorgan ile yatıyorum hem terliyorum hem donuyorum. Böyle genelde adetten 2 gün önce falan olurdum, adetime 10 gün var neden böyle oldum. Buna benzer bir şey yaşayan var mı? Bu gebelik belirtisi olur mu? Bu arada bende hormonsal migren var

Tek olsa razıyım 3 yumurtadan biri tutsa elimde değil canım sıkıldı toparlamam lazım biliyorum
Toparlan toparlan erken canım erken. Üç yumurtadan biri bile olsa olacak Allah'ın izniyle senin burcun sebebiyle birazdan toparlanırsın sen eneciiiiiiii gelir birazdan. Bi kendine anlatabilsem erken olduğunu. Sen pazartesi test bile yapmayacaktın. Sen de biliyorsun erken olduğunu kuzum.

Yumurtlamadan sonra 8. Gün ben de böyle oldum, çok usudum hatta klimayı kapattım gidip sıcak bir odada oturdum bı sure sonra tekrar klimalı odaya gelip çalışmaya başladım bir süre sonra acayip terlemeye başladım dengesiz bir hâl vardi

Aşkolar teste baktığımda sonradan oturmuş inceden görüyorum o kadar az ki yani fotoda hiçbir şekilde çıkmıyor. Kuruma çizgisi olduğunu düşünmüyorum. Kuruma çizgisi Sapsarı değişik oluyor daha koyu oluyor. Bir de yıkadım testi zaten ona rağmen var. Ben çarşambaya kadar tekrar beklicem. Ateşim bana umut veriyor kızlar. Belki hcg değerim düşüktür sonuçta kaset test bu değil mi ama :) melegim can melisaa93 A Afratafrac edahandro golden-snitch tweeetyyy S simurgggg IADK Merve3553 T TASUU @hamileyimmmm

Eveet böyle pozitif ol isteee bebişin pozitif ol ki tutunsun sana sımsıkııı heyecanla çarşambayı bekliyorum, dualarım da seninle canım insallah güzel sonucu göreceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…