2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eveet böyle pozitif ol isteee 😍 bebişin pozitif ol ki tutunsun sana sımsıkııı 🥰 heyecanla çarşambayı bekliyorum, dualarım da seninle canım insallah güzel sonucu göreceğiz 😍🙏❤️
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim 🤲🏻 umarım pozitif testlerle gelirim buraya amin🤲🏻😍♥️

Canımmmm benim duygusallaştım bi anda ayyy kendime gelmeliyim 🥹🥹🥹 inşallah denizde görücez aşkım fnd_50 fnd_50 ve melisaa93 melisaa93 melisa kuşumu da ben meleğimin arkasından devam ettim sizde benim arkamdan hadi bakalım Allahım duy sesimizi 🙏🙏🥰🥰
Amiiin bebeğim amiiin 😍 ben uyuyakalmışım rüyamda hayrolsun seni gördüm iki küçük kızla bize geliyorsunuz en küçüğü yatırıp uyutuyoruz sonra sen ben bi duş alayım kendime geliyim diyorsun bende büyük kızla telefondan moco moco diye bir şey izliyorum 😂 Aksaray’dan geldik diyordun

Kızlar bana yardımcı olabilecek var mı aranızda.
17 Ağustos adet gördüm 23 ünde bitti 25 inde ilişki oldu 26 sında benden kahverengi akıntı gelmeye başladı adet kadar yoğun değil pıhtı yok ama kahverengi tortulu gibi hayla devam ediyor yarın doktora gideceğim böyle birşey yaşayan duyan var mı aranızda

A Afratafrac @TASUU @maaaavi melisaa93 melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum ❤️ sağda 7 solda 1 tane yumurtam var 🥹 biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur 🥹🥹🐣
İnanırsak olur tabiki bebeğim 🥰İnşAllah sağlıkla nasip olur 🤲🏻🥹

Çatlama sonrası 11. Gün. Laboquik HCG testi. Negatif olduğu için herkesi etiketlemiyorum kızlar... İnşallah pozitif çıkınca Etiketleyeceğim .
fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93 Merve3553 Merve3553 @melegim can
Gölgeyi burda bile net gördüm kuzu ❤️🙏🙏 Çok sevindim inşallah koyulaşır devam eder 😍
Kuzuuuuuummmmmm görüyorsun demi çok şükür koyulaştı ikinci testte çok mıtluyum darısı sana canım arkadaşım güzel haber ver inşallah sende bize buradaki arkadaşlarımın hepsinin başına gelsin inşallah ❤️
Artık sende koyulaşma takip edenlere dahil oldun tebrik ederimm ❤️🙏

Ben aranıza çok giremedim ama hepinizi takip ediyorum. Hem çok mutlu oluyorum hem bana umut oluyorsunuz iyiki bu topiği bulmuşum 3-4 kişi hamile çıktı resmen bu ay ❤️ Bu ay olmazsam diğer ay için şimdiden hazırım sayenizde 🙏❤️

İnşallah kuzum bugün modum düştü toparlamam lazım😔
Bebeğim bence sana en iyi gelecek şey oğlun😍 ona biraz konuyu aç o yine bıdır bıdır konuşarak sana enerji yükler 😍 hala kesin negatif demek için çok erken üstelik kaç kez yumurtladın ☺️Bence senin daha bir hafta testlerden umudunu kesmemen gerekiyor ☺️

Annemde süpriz yap diyor ama ben boş boğazım nasıl durucam bilemiyorum şuan dolmuştayım bağırasım var o derece sevinçliyim ümidim dün bitmişti tamam artık yok dedim ama öğlenki testte iyice koyu olduğunu gördüm ama şuan psikolejik mi bilemiyorum belime bi ağrı girdi heyecandan 🥺
İlk oğlumda bebek çorapları zıbın falan alıp sana hediye aldım demiştim çok hoş anı kaldı, öyle bişey yapabilirsin ☺️

Amiiin bebeğim amiiin 😍 ben uyuyakalmışım rüyamda hayrolsun seni gördüm iki küçük kızla bize geliyorsunuz en küçüğü yatırıp uyutuyoruz sonra sen ben bi duş alayım kendime geliyim diyorsun bende büyük kızla telefondan moco moco diye bir şey izliyorum 😂 Aksaray’dan geldik diyordun
Ayyyyyy hadi bir kız benim bi kız senin olsun inşallah kuzum Allah hayıra çıkarsın kuzum 🥰

Gölgeyi burda bile net gördüm kuzu ❤️🙏🙏 Çok sevindim inşallah koyulaşır devam eder 😍

Artık sende koyulaşma takip edenlere dahil oldun tebrik ederimm ❤️🙏

Ben aranıza çok giremedim ama hepinizi takip ediyorum. Hem çok mutlu oluyorum hem bana umut oluyorsunuz iyiki bu topiği bulmuşum 3-4 kişi hamile çıktı resmen bu ay ❤️ Bu ay olmazsam diğer ay için şimdiden hazırım sayenizde 🙏❤️
Bomba gibi gir kuzum diğer aya inşallah hepimize nasip olucak 🥰

Arkadaşlar Merhaba, dün adetin 15. günüydü yumurta çatlamanın 3. günüydü, dünden beri bugünde dahil migren ağrısında ölüyorum, ev 27 derece ama ben yün yorgan ile yatıyorum hem terliyorum hem donuyorum. Böyle genelde adetten 2 gün önce falan olurdum, adetime 10 gün var neden böyle oldum. Buna benzer bir şey yaşayan var mı? Bu gebelik belirtisi olur mu? Bu arada bende hormonsal migren var😢
İnşAllah gebelik belirtisidir diyeceğim ama 3.günde gebelik oluşmaya başlar mı bilmiyorum ☺️ Biz yinede pozitif düşünelim İnşAllah öyledir 🤲🏻

A Afratafrac @TASUU @maaaavi melisaa93 melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum ❤️ sağda 7 solda 1 tane yumurtam var 🥹 biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur 🥹🥹🐣
Olursa tek yumurta yetiyor zaten, hadi inşallahhh 🤲

Bomba gibi gir kuzum diğer aya inşallah hepimize nasip olucak 🥰
Öyle olucak canım 🙏 Hem ovulasyon başlıcam hem A Afratafrac yöntemlerine başlıyorum ❤️ 5 aydır sadece yumurtlama haftasına bakarak ilerliyordum demekki bir eksik var tamamlamam gerekiyor ve bunları da sayenizde öğrendim ❤️🙏

X