2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eveet böyle pozitif ol isteee bebişin pozitif ol ki tutunsun sana sımsıkııı heyecanla çarşambayı bekliyorum, dualarım da seninle canım insallah güzel sonucu göreceğiz
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim umarım pozitif testlerle gelirim buraya amin

Amiiin bebeğim amiiin ben uyuyakalmışım rüyamda hayrolsun seni gördüm iki küçük kızla bize geliyorsunuz en küçüğü yatırıp uyutuyoruz sonra sen ben bi duş alayım kendime geliyim diyorsun bende büyük kızla telefondan moco moco diye bir şey izliyorum Aksaray’dan geldik diyordun

Kızlar bana yardımcı olabilecek var mı aranızda.
17 Ağustos adet gördüm 23 ünde bitti 25 inde ilişki oldu 26 sında benden kahverengi akıntı gelmeye başladı adet kadar yoğun değil pıhtı yok ama kahverengi tortulu gibi hayla devam ediyor yarın doktora gideceğim böyle birşey yaşayan duyan var mı aranızda

İnanırsak olur tabiki bebeğim İnşAllah sağlıkla nasip olur

Çatlama sonrası 11. Gün. Laboquik HCG testi. Negatif olduğu için herkesi etiketlemiyorum kızlar... İnşallah pozitif çıkınca Etiketleyeceğim .
fnd_50 melisaa93 Merve3553 @melegim can
Gölgeyi burda bile net gördüm kuzu Çok sevindim inşallah koyulaşır devam eder
Artık sende koyulaşma takip edenlere dahil oldun tebrik ederimm

Ben aranıza çok giremedim ama hepinizi takip ediyorum. Hem çok mutlu oluyorum hem bana umut oluyorsunuz iyiki bu topiği bulmuşum 3-4 kişi hamile çıktı resmen bu ay Bu ay olmazsam diğer ay için şimdiden hazırım sayenizde

İnşallah kuzum bugün modum düştü toparlamam lazım
Bebeğim bence sana en iyi gelecek şey oğlun ona biraz konuyu aç o yine bıdır bıdır konuşarak sana enerji yükler hala kesin negatif demek için çok erken üstelik kaç kez yumurtladın Bence senin daha bir hafta testlerden umudunu kesmemen gerekiyor

İlk oğlumda bebek çorapları zıbın falan alıp sana hediye aldım demiştim çok hoş anı kaldı, öyle bişey yapabilirsin

Ayyyyyy hadi bir kız benim bi kız senin olsun inşallah kuzum Allah hayıra çıkarsın kuzum

Bomba gibi gir kuzum diğer aya inşallah hepimize nasip olucak

İnşAllah gebelik belirtisidir diyeceğim ama 3.günde gebelik oluşmaya başlar mı bilmiyorum Biz yinede pozitif düşünelim İnşAllah öyledir

Olursa tek yumurta yetiyor zaten, hadi inşallahhh

Bomba gibi gir kuzum diğer aya inşallah hepimize nasip olucak
Öyle olucak canım Hem ovulasyon başlıcam hem A Afratafrac yöntemlerine başlıyorum 5 aydır sadece yumurtlama haftasına bakarak ilerliyordum demekki bir eksik var tamamlamam gerekiyor ve bunları da sayenizde öğrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…