2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Annemde süpriz yap diyor ama ben boş boğazım nasıl durucam bilemiyorum şuan dolmuştayım bağırasım var o derece sevinçliyim ümidim dün bitmişti tamam artık yok dedim ama öğlenki testte iyice koyu olduğunu gördüm ama şuan psikolejik mi bilemiyorum belime bi ağrı girdi heyecandan

Sağol kuzum teşekkür ederim darısı burdaki kızlarımın başına inşallah
Çoooook amiiiinnnnnnnnn fnd_50 melisaa93 bir iki gün içinde pozitifleri göreceğiiizz kemerlerii bağlayııınn yoksa sevinçten uçabilirsiniz ve ben tabiki edahandro kendi adımı da ekleyeyim de dua eksik olmasın edacım kemerini bağla kuzum

Nasıl seviniyorum anlatamam ya girsin girsin beline ağrın da. Oh kuuzum benim kocana haykır bence git de

Nasıl seviniyorum anlatamam ya girsin girsin beline ağrın da. Oh kuuzum benim kocana haykır bence git de
Canımmmm benim duygusallaştım bi anda ayyy kendime gelmeliyim inşallah denizde görücez aşkım fnd_50 ve melisaa93 melisa kuşumu da ben meleğimin arkasından devam ettim sizde benim arkamdan hadi bakalım Allahım duy sesimizi

A Afratafrac T TASUU maaaavi melisaa93
Kızlarrr doktordan geldim şimdi tahmin ettiğim gibi direk iğneye başladık gonal f yazdı 75 doz kullanıp Perşembe gidicem kontrole 3 gün kullanıp bugün de dahil . Dualarınızı bekliyorum sağda 7 solda 1 tane yumurtam var biliyorsunuz benim sağ tıkalı sol açık hayırlısı olsun inşallah tek yumurtamdan mucizem olur

Sağol kuzum teşekkür ederim hiç bişey yapmadım sadece çörek otu kürü kuzum yumurtlamadan sonra da progestan kullandım bebeğimm
Ayy bende bu ay çörekotu kürünü ve çakşır suyu kullanıyorum rabbim banada nasip etsin inşallah umut oluyorsunuz böyle bizlere progestan kullanabilir miyim eczaneden alsam yoksa doktora mı yazdırsam ?

Ayy bende bu ay çörekotu kürünü ve çakşır suyu kullanıyorum rabbim banada nasip etsin inşallah umut oluyorsunuz böyle bizlere progestan kullanabilir miyim eczaneden alsam yoksa doktora mı yazdırsam ?
Ben kendim aldım kullandım aşkım kimyasal yaşadım diye kullanmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…