2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar birşey soracağım ben bu ay yapmadım ama önceki iki ay ovulasyon testi yapmıştım bir seferinde iki gün pozitif ertesi gün çizgi siliklesmisti, diğerinde de 3 gün pozitif ertesi gün siliklesti. Komşum çatlama sorunun vardır belki 3 gün pozitif olmaz demişti kafama takıldı sizce öyle bişey olabilir mi sonuçta siliklesti yani bilenler RİCA EDİYORUM CEVAP VERİR MİSİNİZ?

Kizlar nasilsiniz?? Benim dünden beri sol kasığımda batmalar gibi seyler oluyo ay insallah yerlesiyordur sıpacık 😍😍 Asdb Asdb canimm sende durumlar ne nasil gidiyo varmi bi belirti birseyler ❤️❤️
Ayy inşallah canım annişine tutunuyodur inşallah minik😍😍 bende bugun akşam gögüs ucumda yanma hissettim ama sadece bi gögüsümde belirti mi bilmiyorum ama genel olarak belirtim yok canım

Kasık batması bende de bugün yoğunlaşmaya başladı iğne batması hafif elektrik çarpması gibi oluyor geçiyor az önce bi vurdu öyle 🥹 göğüslerim dolgunlaştı benimde ama adetten öncede olur benim sadece dikkat ettim bugün kahverengi olan yerleri büyümüş kenarları genişlemiş gibi geldi iştahım aynı ama saatini geçiktirirsem baygınlık geçiriyorum açlıktan bu kadar belirtiye gebe çıkmamız lazım kuzum hadi göreyim bizi 😂😂 Allah nasip eder inşallah 🙏
Of tablo gibi belirtiler 😍 bir tane net belirtim yok bakalım ne olacak😅😅

Küsmeyelim küsmeyelim. 16 aydır olmayınca artık hiç bebişim olmayacak gibi düşünmeye başlıyorum ama hemen de kovalıyorum o düşünceleri. Senin hatırladığım kadarıyla çocukların vardı kuzum. Hamile kalabiliyorsun. Eninde sonunda olacak kuşum. Ve zaten bu ay hamilesinn 😍😍😍
Evet canım çocuklarım var be inşallah yarın güzel bi pozitif test atıp burayı şenlendiririz 😇🥰

Kızlar birşey soracağım ben bu ay yapmadım ama önceki iki ay ovulasyon testi yapmıştım bir seferinde iki gün pozitif ertesi gün çizgi siliklesmisti, diğerinde de 3 gün pozitif ertesi gün siliklesti. Komşum çatlama sorunun vardır belki 3 gün pozitif olmaz demişti kafama takıldı sizce öyle bişey olabilir mi sonuçta siliklesti yani bilenler RİCA EDİYORUM CEVAP VERİR MİSİNİZ?
Benim 2 gün pik olduğu zaman hamile kalmıştım. Temmuzda 3 gün pikti ve son pikten 14 gün sonra da regl oldum. Komşunuz neye göre böyle bir şey dedi ki ultrasonda görmedi sonuçta çatlayip çatlamadigini neye dayanarak bu şekilde yorum yapıyor anlayamadım. Aklınızda soru işaret kalmasın bence bir sıkıntı yoktur ama içiniz rahat etmiyorsa tabii Dr daha sağlıklı cevap verebilir ama ben çatlama konusunda bir sıkıntınız olmadığını düşünüyorum

1-3 Eylül bat görünüyor canım. Daha dur bacım sakin ol döllensin hcg salsın kana geçsin sonra idrara geçsin🤣🤣
Allaaahhh 1 hafta kalmış after 10 diye bi test var ilişkiden 5 gün sonrası için iddialı bi şey söylüyor. Ondan aldım eve ama ne zaman yapayım bilemedim.. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun?

Benim 2 gün pik olduğu zaman hamile kalmıştım. Temmuzda 3 gün pikti ve son pikten 14 gün sonra da regl oldum. Komşunuz neye göre böyle bir şey dedi ki ultrasonda görmedi sonuçta çatlayip çatlamadigini neye dayanarak bu şekilde yorum yapıyor anlayamadım. Aklınızda soru işaret kalmasın bence bir sıkıntı yoktur ama içiniz rahat etmiyorsa tabii Dr daha sağlıklı cevap verebilir ama ben çatlama konusunda bir sıkıntınız olmadığını düşünüyorum
Teşekkür ederim içim rahatladı, geçen ay doktora gitmiştim catlamadan bahsetmedim sadece yumurtalarima baktı bir sorun yok demişti adetim bitince gitmiştim yumurtlama dönemim değildi ama bencede normaldir o halde

O zaman yarın kalbimin sesine göre hareket edeyim😌 aynen ikinci yumurta umudu var🤲🏻
Kuzum bende de var demiştiniz sanırım ikinci yumurtlama o ne zaman olmuş acaba ben anlamadım da 🙈

Eklentiler

• IMG_3663.png
    IMG_3663.png
    108,2 KB · Görüntüleme: 51
Allaaahhh 1 hafta kalmış after 10 diye bi test var ilişkiden 5 gün sonrası için iddialı bi şey söylüyor. Ondan aldım eve ama ne zaman yapayım bilemedim.. Sen ne zaman test yapmayı düşünüyorsun?
Böyle bir şeyin imkanı var mı 🤔 Banu Çiftçi yazmıştı sanırım 6-12 gün arasında yerleşir ve ilk kanda görülür, idrara sonra geçer diye daha idrara geçmeden nasıl tespit edebilir ki 🙄 pazarlama stratejisi gibi geldi bana

Teşekkür ederim içim rahatladı, geçen ay doktora gitmiştim catlamadan bahsetmedim sadece yumurtalarima baktı bir sorun yok demişti adetim bitince gitmiştim yumurtlama dönemim değildi ama bencede normaldir o halde
Bence hiç stres yapmayın, eğer pik süresi size uzun geldiyse mesela 3. Gün de hala pikse catlmaya yardımcı olmak için 2-3 tane havuç yiyebilirsiniz

X