2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum

Hızlı gecmis olabilir kuzum.. belki de sivi alimi etkilemistr dedigin gibi. Onemli olan catliyor olusu bence su an. Bugunler cok kritik

Çatlamış canım

Hızlı gecmis olabilir kuzum.. belki de sivi alimi etkilemistr dedigin gibi. Onemli olan catliyor olusu bence su an. Bugunler cok kritik
Kuzum sabah değerlendirmiştik içeride vardır herhalde bekleyen yarın gece değerlendiririz artık öyle görünüyor artık gerisi de nasip kuzum

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Bence doktora git belki bir önlem aldır bir kaç bir şey yapar verir kuzum önce bir sakin ol lütfen stres yapma normal de olabilir bence git için rahatlasın

Canım akşamkş yaptığın test neredeyse pik gibiydi muhtemelen birkaç saat sonra pik oldu ve şimdide çatladı Hadi çalışmaya kesin değerlendirin bugünü

Umarım yerleşme lekelenmesidir kuzum Takip et bakalım kesilirde pztsi test yaparsın inşallah güzel haberler verirsin

Yumurtlama döneminde her gün mü ilişkiye giriyorsunuz, 2 güne bir mi, birde gece mi tercih ediyorsunuz gündüz mü acaba? Ovulasyon testi kullanmıyorum daha önce kullandım ama doktorum kullanma kendini boşuna strese sokma adetin ilk gününden itibaren satınca 12-20 gün arası ilişkiye gir yeterli dedi

Kızlar ben evin içinde bu yazın ortasında nezle oldum sanırım nefes alamıyorum burnumun tıkanıklığından burnum da akıyor elimde peçete geziyorum uyumak istiyorum yatınca hepten tıkanıyor

Kuzum sakin ol. Benim 2-3 hafta oldu bu dediğin. Yoruldun mu bugün falan? Yine de istersen acile gidin bi. Progestan veriyor ya da iğne

Bebeğim sen zaten yumurta takibi yaparken bir de ilaç kullandığın için pek ovulasyona bakma. Bu süreci çok bilmiyorum ama doktorun verdiği boyutlara göre bence yumurtaların çatladı ya da tam çatlamak üzere. A Afratafrac hep söyler çok güvenmeyin doktorum söyledi diye. Sen zaten mis gibi değerlendirmeni yapıyorsun. Sabah yine yapın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…