2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum

Sanırım çatladı bilemedim ya da çatlıyor ilk kez pik göremedim. Yani şöyle bu ay farklı ovu testi kullandım sadece iki çizgi aynı koyulukta oldu. İnnovitada hep t çizgisi c den daha koyu çıkıyordu. Ya da pik olduğu aralığı kaçırdım bilmiyorum akşam çay da çok tükettim etkiler mi bilmem çaydan 3 saat sonra yaptım testi melegim can melegim can
Hızlı gecmis olabilir kuzum.. belki de sivi alimi etkilemistr dedigin gibi. Onemli olan catliyor olusu bence su an. Bugunler cok kritik

Sanırım çatladı bilemedim ya da çatlıyor ilk kez pik göremedim. Yani şöyle bu ay farklı ovu testi kullandım sadece iki çizgi aynı koyulukta oldu. İnnovitada hep t çizgisi c den daha koyu çıkıyordu. Ya da pik olduğu aralığı kaçırdım bilmiyorum akşam çay da çok tükettim etkiler mi bilmem çaydan 3 saat sonra yaptım testi melegim can melegim can
Çatlamış canım

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Bence doktora git belki bir önlem aldır bir kaç bir şey yapar verir kuzum önce bir sakin ol lütfen stres yapma normal de olabilir bence git için rahatlasın

Canım akşamkş yaptığın test neredeyse pik gibiydi muhtemelen birkaç saat sonra pik oldu ve şimdide çatladı🌸 Hadi çalışmaya kesin değerlendirin bugünü🫣🥳

Kızlar kahverengi gördüm peçetede. Karnım ağrımıyor adet mi bilmiyorum. Normalde ben geçen ay geç oldum günüm pazartesi. Eğer devamı gelirse eylül beraber devam 🥰 tatile çıkacağım için sadece uzak kalıcam sizi unutmayacağım🥰
Umarım yerleşme lekelenmesidir kuzum🙏🏻 Takip et bakalım kesilirde pztsi test yaparsın inşallah güzel haberler verirsin🤗

Yumurtlama döneminde her gün mü ilişkiye giriyorsunuz, 2 güne bir mi, birde gece mi tercih ediyorsunuz gündüz mü acaba? Ovulasyon testi kullanmıyorum daha önce kullandım ama doktorum kullanma kendini boşuna strese sokma adetin ilk gününden itibaren satınca 12-20 gün arası ilişkiye gir yeterli dedi

Kızlar ben evin içinde bu yazın ortasında nezle oldum sanırım nefes alamıyorum burnumun tıkanıklığından burnum da akıyor elimde peçete geziyorum 🤦🏻‍♀️ uyumak istiyorum yatınca hepten tıkanıyor 😭

Kuzum sakin ol. Benim 2-3 hafta oldu bu dediğin. Yoruldun mu bugün falan? Yine de istersen acile gidin bi. Progestan veriyor ya da iğne

Aşkolar klomen kullanırken ovulasyon testi yapanlar neredeyse hep benim yaşadığım durumu yaşamış yani ya iki çizgi aynı ya da pik göremedim demiş. Bu başlık da bunlardan birisi. Galiba teste yansımaması normal. Klomen kaynaklı olabilir. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac S simurgggg tweeetyyy tweeetyyy

Thread 'Klomen kullananlar acil yardım edin'
Klomen kullananlar acil yardım edin
Bebeğim sen zaten yumurta takibi yaparken bir de ilaç kullandığın için pek ovulasyona bakma. Bu süreci çok bilmiyorum ama doktorun verdiği boyutlara göre bence yumurtaların çatladı 😍❤️ ya da tam çatlamak üzere. A Afratafrac hep söyler çok güvenmeyin doktorum söyledi diye. Sen zaten mis gibi değerlendirmeni yapıyorsun. Sabah yine yapın 😍❤️

X