2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama mesajı yazıp uyumak istedim lekenlenmem vardı sonra ıslaklık fark ettim başka ağrı sizim yoktu. Kan olmuş her taraf hemen apartopar Zeynep Kamile geldik bekliyorum hala Dr dayım melisaa93 melisaa93 @maaaavi @The Little Mermaid melegim can melegim can @Mucizem4564 @tweeetyyy @Karusel unuttuklqrim varsa kusura bakmayın lütfensuan o kadar dalginim ki 3.5 dan beri böyleyim dua edin lütfen kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Canım nasılsın?

Aynen öyle canım diger yorumumda bahsettim 3 yumurta var anlayabilmemiz zor lh hep pik gibi olur. Zaten inşallah biriside olsa tutacak allahın izni ile 💗💗💗
Aşkımmmmmm ateş düştü yumurta çatladı ya da çatlıyor

Eklentiler

• IMG_7980.jpeg
    IMG_7980.jpeg
    136,8 KB · Görüntüleme: 35
Tek yumurtan olmadıgı için onu anlayamayabilirz canım sonuçta hepsi çatlamaya müsait boyutta idi belki ikisi çatladı digeri çatladı bitmişde olabilir. Sen degerlendirmeni yap keyfine bak kuzum
Ay aynen aşkım çatlayıp bitti bence çünkü ağrı sözü vs kalmadı fazla. Bugün gece değerlendirme yapabileceğiz umarım geç kalmış olmayız🙄

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama mesajı yazıp uyumak istedim lekenlenmem vardı sonra ıslaklık fark ettim başka ağrı sizim yoktu. Kan olmuş her taraf hemen apartopar Zeynep Kamile geldik bekliyorum hala Dr dayım melisaa93 melisaa93 @maaaavi @The Little Mermaid melegim can melegim can @Mucizem4564 @tweeetyyy @Karusel unuttuklqrim varsa kusura bakmayın lütfensuan o kadar dalginim ki 3.5 dan beri böyleyim dua edin lütfen kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲
Canım nasılsın?

hanımlar merhaba benim regli döngüm 32 gün sürüyor, son reglim 4 ağustos'tu. yani 22'sinde yumurtlama günüm olması lazım takvime göre. reglim bittiğinden beri sık ilişki deniyoruz, hatta 17'si 18'i ve 19'u günde iki defa biri dışarı diğeri içeri şeklinde oldu. gönlümden kız evlat geçtiği için ona göre bir şeyler denemeye çalışıyorum. bir yandan da ovulasyon testi yapıyorum ama hala çift çizgi göremedim. ama 3-5 gün kala bırakılması gerektiğini söylüyorlar kız bebek için. o yüzden bırakalım mı yoksa çift çizgi görene kadar devam mı edelim anlamadım bir fikir verir misiniz? tabii ki öncelikle sağlıklı ve hayırlısını versin rabbim orası ayrı, bizimki sadece tatlı bir çaba belki tutar diye...

Merhaba, evet. Ben üniversite hastanesi özel muayene bölümündeki Doç.Onur beye gidiyorum.
Ali Kolusari var alanında en iyilerden .Özel kliniği var ve genelde tercih ediliyo.
Sizin sorununuz nedir
Ben 2 düşük yaptım üst üste. 10 ve 12 haftalık. 1 ay kadar oldu düşük yapalı kürtaj da oldum. Şimdi bir kontrole gitmek istiyorum. Testlerimi de verdim. Genetik test pıhtılaşma vs. Hem onların sonucu çıksın gösterim. Hem de neden böyle düşüklerim oluyor araştırılsn istiyorum. Ben de gürcan bey i duymuştum. Yeni geldik Van a. Pek doktor hastane bilmiyorum

Başarılı olamadım mı? Daha nasıl başarılı olacaksın acaba? Duymayayım lütfen.Ben ne diyorum geçen sene temmuz ayından beri topik topik geziyorum gezdiğim her topikte içimde bir umutsuzluk vardı ve topik topik gezmeye alışmıştım gezer dururum artık diyordum. Ama bu ay seninle farklı.bu ay çok farklı ve bu pozitifliği sen aşıladın senin pozitifliğin geçti bize kendi adıma bana çok geçti. Çok inandım çok aşırı inandım olmasa de üzülmeyeceğim umut hep var çünkü ve sen çok güzelsin ♥️
Yaaa kuşum. 1 kişiye bile ulaştıysam ne mutlu bana o zaman 🥰 sen daha güzelsin💕

Ya niye böyleyim bilmiyorum deli gibi geziyorum ortalıkta ayaklarım yere basmıyor aşırı mutlu umutlu pozitifim Allahıma sığındım bu ay hep dua ettim ediyorum bunda A Afratafrac ın çok büyük katkısı var bu grubu kurduğunda başaracağımıza inandırdı. Belki pozitif görmicez ama nedense buna inanmıyorum 🤣🤣🤣 yine de umut hep var diyip yoluma devam edeceğim ♥️
Yaa çok duygulandım. 🥰 Ben önümüzdeki 2 ay için çok farklı duygular besliyorum ama dillendirmeyi sevmediğimden pek söylemiyorum.🙏

Başarılı olamadım ne demek? Lütfen kendine bu haksızlığı yapma. Sen hepimizin modunu yükseltiyorsun, bilgilerini tecrübelerini paylaşıyorsun, aynı şeyleri defalarca kez yazıyorsun (sabrına hayranım), yeri geliyor kendini denek olarak kullanıyorsun 😄, asla 'BAŞARILI OLAMADIM'ı kabul etmiyorum ve biliyorum ki diğer arkadaşlar da kabul etmez.

Sen bizim biricik afrataframızsın şu an burdan ayrılmıyorsak, hatta biraz başına da kaldık gibi oldu😄 bunun sebebi senin tatlı dilin güler yüzün. Sağol, Varol,
Allah seni, kalbi senin gibi güzel insanlarla karşılaştırsın🙏 hayatın da hep pozitif insanlar olsun. 💞 Çok hakkın var üzerimizde, Allah senden razı olsun🙏
Ay pişman oldum öyle yazdığıma şu an. Ben hala topikte neredeyse 3 ay olacak ve aynı kişilerin modunun düşük olduğunu görünce bir an dedim başarısız oldum ama demekki başarılı olduklarım varmış 🥰 Allah sizlerden de razı olsun.💕

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Bebeğim birileri eminim yazmıştır. Ama kahverengi kan korkulacak bişi değilmiş. için rahat olsun. Tamamen kırmızı gelirse doktora gitmek lazımmış.

Kızlar ben evin içinde bu yazın ortasında nezle oldum sanırım nefes alamıyorum burnumun tıkanıklığından burnum da akıyor elimde peçete geziyorum 🤦🏻‍♀️ uyumak istiyorum yatınca hepten tıkanıyor 😭
Geçmiş olsun kuzum. Maalesef bi sıcak bi soğuk çarpıyo. Klima ve vantilatör çok etkiliyor. Ben ve eşim de1 ay önce böyle olmuşltuk. Çok geçmiş olsun. Üst solunum yolu için bitki çayı iç boğazın rahatlasın. Buhu kaynatın bir suda burnunda nefes alıp ver, solunum yolu açıp iyi gelir. Biraz sıcak da gelse 1-2 gece ne klima ne de vantilatör açmadan uyumaya çalış.

Aşkolar klomen kullanırken ovulasyon testi yapanlar neredeyse hep benim yaşadığım durumu yaşamış yani ya iki çizgi aynı ya da pik göremedim demiş. Bu başlık da bunlardan birisi. Galiba teste yansımaması normal. Klomen kaynaklı olabilir. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @simurgggg @tweeetyyy

Thread 'Klomen kullananlar acil yardım edin'
Klomen kullananlar acil yardım edin
Ya süper o zaman, içimizdeki kuşkuyu hafifletti. Ben 2 ay klomen kullandım ama benim yumurtlama sorunum var, her ay yumurtlayamıyorum. O 2 ay yumurtlama gerçekleştirememiştim. O yüzden yorum da yapamadım. Ama şimdi senin bu mesajına sevindim 🥰

Kızlar ne durumdasınız. Regl olan var mı? Test yapacak olan bugün? Ya da hamile olan? 🙏💕 Regl olan güncel sat ve bat tarihini hamile olan ise hamileyim diyerek özelden bana mesaj atmasını rica edeceğim. Mesajlar arasında göremeyebilirim etiketlensem bile.

@ozgeeeee1 @destinesiaa @dyvs @Aylin19 @blackberry26 @banukhurb @yasemin9191 @Sunshine597 @Sipser Perlitik Perlitik @badeli61 @D073737 @Sunshine1 @morumtirak @ucanpayanda @outoffit @herseyguzelolacak6 @hermionegranger- @fiyonaprensesolan @Dunyamelekoldu @beyons @Damlafzt @medusaa @ELIF7007 @esen-ruzqar @Aysegul Alav @gunduzcicek L A L L A L

Canım günaydın erken regl oldum. Tahmin ettiğim gibi erken yumurtlamisim 😅 18 ağustos- 17 eylul Sen nasilsin doktora ne zaman gideceksin sağlıkla kucağına al inşallah 💜😘🧿

Bebeğim sen zaten yumurta takibi yaparken bir de ilaç kullandığın için pek ovulasyona bakma. Bu süreci çok bilmiyorum ama doktorun verdiği boyutlara göre bence yumurtaların çatladı 😍❤️ ya da tam çatlamak üzere. A Afratafrac hep söyler çok güvenmeyin doktorum söyledi diye. Sen zaten mis gibi değerlendirmeni yapıyorsun. Sabah yine yapın 😍❤️
Ay kuşum. 🥰 resmen bir şekilde dokunabilmişim sizlere. Aynen öyle. doktorum bu testlere çok güvenmememi söylemişti.
fnd_50 fnd_50 Bebişim zaten artık modun tam o olması gereken yerde. Bu ay ilk defa kullanıyorsun ilacı. Bir şans veriyoruz ilaca. Biz iyi düşünelim iyi olsun. Şu anda müdahale edebilir miyiz ? HAyır.

O yüzden tanıdın çıkart. Klomen in etkisini de önümüzdeki günlerde anlarız. Bu ay şayet yumurtan çatlamadıysa önümüzdeki ay doktor iğne vermezse bile kendin iğne alıp yaparsın gerekirse. hiçççç sıkıntı yapma hiç hem de. 🙏

X