2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Canım önce sakin ol, ama acile gitsen daha iyi olur progestan verirler belki gerek görürlerse. İnşallah önemli birşey yoktur bizleride haberdar et

Aşkolar klomen kullanırken ovulasyon testi yapanlar neredeyse hep benim yaşadığım durumu yaşamış yani ya iki çizgi aynı ya da pik göremedim demiş. Bu başlık da bunlardan birisi. Galiba teste yansımaması normal. Klomen kaynaklı olabilir. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @simurgggg tweeetyyy tweeetyyy

Thread 'Klomen kullananlar acil yardım edin'
Klomen kullananlar acil yardım edin
3 yumurta çatlıyor bebeğim belki yarın tekrar koyulaşır ☺️

Kahverengi kanamam oldu çok şuan doktora gitmek istemiyorum kızlar ne olur kötü bişey olmasın yazamıyorum bile şuan of çok kotuyum
Canım sakin ol lütfen kahverengi az kanamaya normal diyormuş doktorlar , panik yaparsan kötü etkilersin. Yarın gidersin olmadı doktora.

Canım eğer kırmızı kanama değilse çok normal hiç stres yapma sabah da istersen doktora görün için rahat eder. Ama dediğim gibi bir çok gebelikte yaşanan bişey bu

Sakin ol canım hiç stres yapma kırmızı olmadığı sürece bir şey olcağını sanmıyorum hatta kırmızı çok fazla kanaması olup bile sağlıklı gebeliği devam edenler oluyor. Doktora gitmeni öneririm için rahat etsin stres yaptıkça daha kötü olma ve bize haber ver mutlaka

Ben de 7 de ölçüyorum 😁😁 bu arada az önce bir ovu testi daha yaptım bir tık silikleşti sanırım çatlıyor ama hiç agrı sızı bir şeyim yok kalmadı benim 😁
Benimde birinde oldu canım digerinde sadece çatlıcagı zaman hissetmiştim

Sanırım çatladı bilemedim ya da çatlıyor ilk kez pik göremedim. Yani şöyle bu ay farklı ovu testi kullandım sadece iki çizgi aynı koyulukta oldu. İnnovitada hep t çizgisi c den daha koyu çıkıyordu. Ya da pik olduğu aralığı kaçırdım bilmiyorum akşam çay da çok tükettim etkiler mi bilmem çaydan 3 saat sonra yaptım testi melegim can melegim can
Tek yumurtan olmadıgı için onu anlayamayabilirz canım sonuçta hepsi çatlamaya müsait boyutta idi belki ikisi çatladı digeri çatladı bitmişde olabilir. Sen degerlendirmeni yap keyfine bak kuzum

Aşkolar klomen kullanırken ovulasyon testi yapanlar neredeyse hep benim yaşadığım durumu yaşamış yani ya iki çizgi aynı ya da pik göremedim demiş. Bu başlık da bunlardan birisi. Galiba teste yansımaması normal. Klomen kaynaklı olabilir. melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 A Afratafrac @simurgggg tweeetyyy tweeetyyy

Thread 'Klomen kullananlar acil yardım edin'
Klomen kullananlar acil yardım edin
Aynen öyle canım diger yorumumda bahsettim 3 yumurta var anlayabilmemiz zor lh hep pik gibi olur. Zaten inşallah biriside olsa tutacak allahın izni ile 💗💗💗

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ama mesajı yazıp uyumak istedim lekenlenmem vardı sonra ıslaklık fark ettim başka ağrı sizim yoktu. Kan olmuş her taraf hemen apartopar Zeynep Kamile geldik bekliyorum hala Dr dayım melisaa93 melisaa93 maaaavi maaaavi The Little Mermaid The Little Mermaid melegim can melegim can Mucizem4564 Mucizem4564 tweeetyyy tweeetyyy Karusel Karusel unuttuklqrim varsa kusura bakmayın lütfensuan o kadar dalginim ki 3.5 dan beri böyleyim dua edin lütfen kızlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun 🤲

X