2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aslında içeride çok muazzam bir işleyiş var ya fabrika gibi tıkır tıkır tüm insanlar bir araya gelse müdehale edemez rabbimin hikmeti ne büyük mucizevi ya
Akıl alacak gibi degil canım resmen mucize. Şöyle biraz araştırıyorum ne kadar zor geliyor. Ama allahım hikmeti öyle büyük ki yoktan var ediyor binlerce şükür

Aynen birtanem. Bu ara çok borç ödüyoruz bir de. Ama olsun, her zaman her şey mutlu, mükemmel, harika gitmiyor. Bu ara sıkılıyorduk ama bu haber çok güzel geldi çok şükür. İnşallah sağlıkla gelsin başka bişi istemiyorum.

Yemin ederim herkes rızkı kadar yiyiyor. Bak marketten yoğurt alıyorsun eve gelirken düşürüyorsun yere dağılıyor ve kediler gelip yalamaya başlıyor. Onların rızkı bile belli. Vesileler ve zaman var. O yüzden şükür, bu günlerimizi aramayalım hiç bir zaman. Hiç bir şeyde daima kötü kalmıyor, ölümde bile. Bir şekilde bahar geliyor ve çiçekler açıyor.

Canım sen tamamen gelince haber edersin o halde. Zaten tabloda adın var

Yani buralar böyle yanıyorsa oraları düşünemiyorum bile canım Allah korusun hepinizi

Anladım kuzum ya düşünüyorum acaba döllenebilmesi için kaç milim olmalı acaba o milime ulaşamadan çatladığı için mi döllenemiyor falan. Klomen büyütüyor ya inşallah işe yarar bu ay
Ben doktoruma sordum canım acaba yeterli büyüklüge ulaşmadan çatlıyor olabilir mi olgunlaşmadan çatlamaz dedi

Kızlar iki farklı erken gebelik testi aldım birisi ilk yaptığım marka ile aynı diğeri prodoctor. İkisini de şimdi yapıyım mı sizce

Kesinlikle öyle bebeğin gelirken rızkını da bereketini de getirecek her şey çok güzel olacak Allah’ın izniyle

Kızlar iki farklı erken gebelik testi aldım birisi ilk yaptığım marka ile aynı diğeri prodoctor. İkisini de şimdi yapıyım mı sizce
Kuzum istersen az sabret yarın ilk idrar ile yap. Ben denedim kaç gündür. Sabah ilk idrar gerçekten daha koyu çıkartıyo varsa belli ediyor.

Kız nasıl içtin anam dün bi içeyim dedim midem bulandı valla

O baharı bekliyorum sabırla

Bebeğim şapkasız çıkma. Evden buzlu suyla çık mutlaka. Aman diyim.

Benim klima açık, bir yandan çalışıyorum bir yandam sizinle ilgilenmeye çalışıyorum. Şimdilik güzel çok şükür
Aynen gözlük şapka kombinsiz asla çıkmıyorum .
Senin rahatın şu an en önemli şey . Bulantıların başlamadan bol bol istediklerini ye bir iki haftaya her şey kokmaya başlar

Kızlar ya bugün evlilik yıldönümümüz adete 5 gün var test yapmak istiyorum ama çıkmazsa diye de tedirginim çıkarsa güzel sürpriz olurdu ne dersiniz?
Yumurtlama üzerinden en az 10 gün geçtiyse yapabilirsin.
Çıkmazsa negatif sayma ama. Daha zamanı varmış

İstanbul çok garip. Sabahtan yataktan zor kalkıyorum. Sıcaktan duramıyordum şimdi fırtına rüzgar ama boğucu bir hava var. Allah hayır etsin
Evet burası da öyle Sakaryadayım bende dışarsı kapalı ama çok garip bir sıcaklık var gerçekten hayır olsun burda böyle olunca hava deprem beklerler Amerikan gemisi de İstanbuldaymış o ne Zaman gelse depremler oluyor zaten Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…