2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşlar sıcaktan bayılan biri haberlere çıkarsa o ben olabilirim 😂😂 Mersin Adana yanıyoooor . Allahtan iş ve ev klimalı ama dışarıda bir dakika durmak yetiyor . Sizler nasılsınız ? Çiçeği burnunda hamişler 🥰🥰💕
Ben de Adana’dayım dün daha sıcaktı ya yemek bile yapamadım sıcaktan bugün de öyle olacak herhalde 😂

Biz adanalılar olarak bitigiz canım klimalar ilar tüm evi sogutuyoruz mutfakta yemek yapamıyorum dün ve bugün farklı dışarı çıkan kalp krizinden ölür zaten dün gece elektrik telleri patladı sıcaktan allahtan yangın çıkmadı çok kötü deprem nasıl korkutuyırsa insanı şuan yangın çıkma ihtimalinden korkuyoruz haberlerde de gördüyseniz bazı yerlerde trafolar yandı allahım korusun. Hafta sonu 3 günlügüne köye kaçıyoruz.
Siz Adana’da mı yaşıyorsunuz ? Yakınmışız 🥰 aynen dediğin gibi sıcaktan tansiyon bile düşüyor bence son 3 gündür dayanılmaz bir sıcak var. Normalde kaynar suyla banyo yaparım bugünlerde buz gibi suyun altına giriyorum. İyi ki klimalar var hayat kurtarıcı

Ben normalde yumurtladığım günü bilirdim hem akıntı hem kasıkta batma olurdu. Mart ayında kürtaj oldum kürtajdan sonra olmamaya başladı . Belki de vücudun dengesi değişti
aa ben de kürtaj oldum ve adet gördükten sonra bende de yumurtlama akıntısı olmadı... normalde yumurta akı gibi geliyordu kürtajdan mı acaba ya..of daha çok genciz :KK43:

Bebeğim ben tozunu bilmiyorum. Ben aşağıdakinden kullandım sıvısını. Bardağın 4/1 i çakşır suyu 4/3 ü normal su olacak o şekilde her akşam 1 bardak tükettim 10 gün. Eşim ise değerlendirmenin son gününe kadar tüketti günde 2 bardak sabah ve akşam.

Eki Görüntüle 3286368
Bunu aktarlardan mı almalıyız internette satışı var mı ? Eğer bu ay olmazsa önümüzdeki ay ben de deneyeyim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 76
X