2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben elendim galiba test yaptım bugün sabah ikinci çizgi çıkmadı belirtilerim de geçti 3 günüm var olmuş olsa çıkardı değil mi buradaki çoğu arkadaş bat gününden önce pozitif gördü
genelde erken çıkıyor testlerde canım ama geç çıktığı da oluyor :) tabi çok nadir bir durum ama umudumuzu kaybetmiyoruz. bak bu topic eylüle de uzadı bu ay olmazsa diğer ay hamilesin :)

Yaptim biraz daha koyulaşmış ama adet tarihim geçmedi esim götürmüyor acele etme diye ben de korkuyorum ya kimyasal falan olur diye 🥲🥲🥲
maşaAllah koyulaşmış :) sağlıkla kucağına alırsın inşAllah canım olumsuzluk düşünme aklına dahi getirme :) hep pozitif hep olumlu düşün. Artık bebeğin sen ne hissedersen hissedecek :)

konudan bağımsız tırnak şekli seninki gibi olanları çok beğeniyorum ince uzun. kısa da olsa çok zarif duruyor. :)

yakaladık senle birbirimizi :KK70: aynı zamanda öğreniriz inşallah gebeliklerimizi :) fnd_50 fnd_50 ve melegim can melegim can ile de yakınız
Ayyyy inşallah aşkım valla bu ay içimiz kıpır kıpır olsun son güne kadar ve birbirimize o güzel muhteşem haberleri veririz birbirimize 🥹🧡

maşaAllah koyulaşmış :) sağlıkla kucağına alırsın inşAllah canım olumsuzluk düşünme aklına dahi getirme :) hep pozitif hep olumlu düşün. Artık bebeğin sen ne hissedersen hissedecek :)

konudan bağımsız tırnak şekli seninki gibi olanları çok beğeniyorum ince uzun. kısa da olsa çok zarif duruyor. :)
Ayy teşekkür ederimmm♥️♥️♥️

Eklentiler

• IMG_5503.png
    IMG_5503.png
    151,1 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar sıcaktan bayılan biri haberlere çıkarsa o ben olabilirim 😂😂 Mersin Adana yanıyoooor . Allahtan iş ve ev klimalı ama dışarıda bir dakika durmak yetiyor . Sizler nasılsınız ? Çiçeği burnunda hamişler 🥰🥰💕
İstanbul çok garip. Sabahtan yataktan zor kalkıyorum. Sıcaktan duramıyordum şimdi fırtına rüzgar ama boğucu bir hava var. Allah hayır etsin🥰

X