2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Biz çatlamadan sonra 2 gün daha devam ettik arka arkaya. Normalde 1 dolu 1 boş yapardık ama bu sefer eşim her gün olsun dedi. İyi hadi dedim olsun

31 indeki son ilişkine ait sperm 3-4 gün içeride kalabiliyor canım.
Çok iyi yapmışsınız canım ay inşallah 2 sinde test yapmışım çok silikmiş

ben burda çizgi gğrüyorum bebiş, benimki gibi bu
Canım seninki daha koyu sanki bide benim adete bir iki gün kaldı inşallah vardır yavaş yükselmiştir filan bu yaptığım artımed bu sabah anında çıktı 2 gün önce labaquik yapmıştım 3 saat sonra çizgi çıkmıştı normalde çıkarmıyordu eğer varsa şaşıracağım

hiç ilk hamile kalanlar var mı aramızda 2 çocuk olanlar var mı ilk hamilelikler için ilk güzeldir deniliyor eğer anne olursam ilk anne olucam

sizi beklemedeyım bebegımbıraz ınzıvaya cekıldım ben ya abım fln burda gezme modundayım mınnosum.pıskopatca test yapmaktan yoruldum bıraz sakınlestım huzura erdım.ama tabı belli olmaz tesadufen tutar bu ıs hıc bellı olmaz

regl olmayı hiç sevmiyorum erkekler çekmiyor bizim yaşadıklarımızı hep biz çekiyoruz erkekler çok rahat
14 yaşındasın galiba reglden şikayetçi olup erkekler çok rahat diye isyan etmek ergenlikte kalmadı mı. A Afratafrac topic başkanım bu hesabın sahte yada erkek hesabı olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…