2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

15 dakka geç diğil mi, ya şeytan dümsüklüyor git kan testi ver diye 😂
Günlerdir test yapıyorum. 20 dk bekliyorum hepsinde de. Hamile değilkken 20. dk gölge bile yoktu. O yüzden 15 dedim garanti olsun diye. Eğer çok başındaysa renk anca oturuyo o sürede.

Eşim de argifertilin mavisini kullandı bir de duphaston ve progesteron kullandim canım insallah tutmuştur gebeyimdir
Canım hamilesin çok net 🧿🧿 hayırlı uğurlu olsun kuşum.... ve

Gene karşıma duphaston çıktı. Ben bu güne kadar hiç silik çizgi, kimyasal görmediğim içiin bu duphaston ben de etki eder mi bilemedim. Sanki önce bi bebek oluşmalı, döllenmeli ki duphaston yardımcı olsun değil mi? Kullanıp kullanmamak arasında kalıyorum ya. Kullanan kızlar bu konuda birşey diyebilir mi? Bilmediğimden soruyorum canlarım 🥰

Yarın ve bir sonraki gün yükselirse 14 e çeker kuzum çizgiyi. Oh oh güzelce değerlendirdin inşallah zaten sonucu da Allah’a bırakalım inanıyorum şu tablodan güzel şeyler çıkacak 🤲🏻 benim tablo da bırakıyorum şimdi sana. Zaten dün bitti klomen. Yakında inşallah bir şeyler olur
Senin tablo güzel kuzum 4 güne keskin düşüşü görürsün. Benim ateş tablom oldu bitti çok saçma geliyor bana sonu güzel olsun inşallah 😂😂😂

Canım hamilesin çok net 🧿🧿 hayırlı uğurlu olsun kuşum.... ve

Gene karşıma duphaston çıktı. Ben bu güne kadar hiç silik çizgi, kimyasal görmediğim içiin bu duphaston ben de etki eder mi bilemedim. Sanki önce bi bebek oluşmalı, döllenmeli ki duphaston yardımcı olsun değil mi? Kullanıp kullanmamak arasında kalıyorum ya. Kullanan kızlar bu konuda birşey diyebilir mi? Bilmediğimden soruyorum canlarım 🥰
Ben bir kez kullandım o ay hamile kaldım ama neyin etkisi bilmiyorum canım ☺️

Kızlar soldaki aşılamanın 13. günü sağdaki aşılamanin 11. günü çizgi belirginleş mi sizce gebelik var mıdır hala ilaç etkisi mi ( iki fotografta ilk 3-4 dakika icerisinde cekildi)
Koyulaşma çok güzel canım ilaç etkisi olduğunu düşünmüyorum hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah🙏🏻🙏🏻

X