2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

14 yaşındasın galiba reglden şikayetçi olup erkekler çok rahat diye isyan etmek ergenlikte kalmadı mı. A Afratafrac topic başkanım bu hesabın sahte yada erkek hesabı olduğunu düşünüyorum
ağrım çok oluyor regl iken bazen hiç geçmiyor sinirli oluyorum alıngan oluyorum erkekler zaten her konu da rahat kadınlara iş yaptırıyorlar

Kızlar soldaki aşılamanın 13. günü sağdaki aşılamanin 11. günü çizgi belirginleş mi sizce gebelik var mıdır hala ilaç etkisi mi ( iki fotografta ilk 3-4 dakika icerisinde cekildi)
Var görünüyor bu güne kadar iğne etkisi kalmaz hayirli olsun 😊 ilk aşılama mi bide yumurta büyütmek için hangi ilacı kullandın?

İlk aşılamam gonal f iğne ve ovitrelle kullandım ayrica doktor bir sürü vitamin ve yumurtlama destekleyici ilaç verdi çok pahalıydi hamileysem eğer buradan verecegim umarım hamileyimdir
Hamilesin inşallah ❤️ ben de ikinci aşılamayi yapacağım nasipse bu ay.
Kullandığın takviyeleri de söyler misin?

Kızlar soldaki aşılamanın 13. günü sağdaki aşılamanin 11. günü çizgi belirginleş mi sizce gebelik var mıdır hala ilaç etkisi mi ( iki fotografta ilk 3-4 dakika icerisinde cekildi)
Öncelikle hemen göz doktoruna gidiyorsun çünkü yakında ultrasonda miinicik bebişini bu gçzlerle görmen imkansız 😂 Kız hemide nasıl koyulaşmış maşallah 🧿🧿🧿🧿 tebrik ederim 🥰

Eşim de argifertilin mavisini kullandı bir de duphaston ve progesteron kullandim canım insallah tutmuştur gebeyimdir

Eklentiler

• IMG_8521.jpeg
    IMG_8521.jpeg
    180,4 KB · Görüntüleme: 54
ağrım çok oluyor regl iken bazen hiç geçmiyor sinirli oluyorum alıngan oluyorum erkekler zaten her konu da rahat kadınlara iş yaptırıyorlar
Kızlar arkadaşın mesajının sol altındaki şikayet et butonundan şikayet edebilirsini.z Yanlışlıkla benim mesajımı etmin engellenmim 😂

X