2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum yumurtlamadan sonra kaç güm devam ettin birlikteliğe ne zaman bıraktın yerleşmesi için bırakmak gerekiyorlar diyorlar doğru mu acaba
2 ve 3 Ağustos pik gördüm. 3 Ağustos gece çatladı.

İlişki 2,3,4,5 Ağustos tarihlerinde oldu.

Hepsinde de hemen kalkmadım. Yarım saat yattım kalçamı yukarı tutup hafif. 3 saatten önce banyo yapmadım.

2 ve 3 Ağustos pik gördüm. 3 Ağustos gece çatladı.

İlişki 2,3,4,5 Ağustos tarihlerinde oldu.

Hepsinde de hemen kalkmadım. Yarım saat yattım kalçamı yukarı tutup hafif. 3 saatten önce banyo yapmadım.
28 yaşındayım anne olmak fazla erken mi 28 yaş için tam emin değilim

28 yaşındayım anne olmak fazla erken mi 28 yaş için tam emin değilim
Canım bunu ben ya da buradaki hiç kimse bilemez. Benim yakın bir arkadaşım üniversitede 20 yaşında hamile kaldı ve doğum yapmıştı. Ama çok güzel büyüttü bebeğini. Ben 34 yaşındayım ve ilk kez bu sene hazır hissettim bebek için. Bu tamamen sana kalmış.

Ay bu ay bizim de pik günümüzde aramız bozuktu kavga etmiştik 😂 ben sineye çekmiştim mecbur. İyi ki çekmişim 🥰 dünden beri etrafımda fır döndürüyorum 😂 şimdi acısını çıkarıtyorum 😂
ya sinirlendiğim ne biliyormusun, diyorumki 1 ay tut kendini, sinirlendirme beni, belki tutucak, illada qıcık edicek bir şey buluyor beni, zaten ota boka her şeye ağlıyorum, düşün kuzenim bizde, dün arkadaşlarıyla kahvaltıya gitmiş, geldi eve oturdum ağladım sen artık beni sevmiyorsun, gidip arkadaşlarınla kahvaltı ediyorsun diye)))

X