2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ben burda çizgi gğrüyorum bebiş, benimki gibi bu
Canım seninki daha koyu sanki bide benim adete bir iki gün kaldı 🙊 inşallah vardır yavaş yükselmiştir filan 🧐 bu yaptığım artımed bu sabah anında çıktı 2 gün önce labaquik yapmıştım 3 saat sonra çizgi çıkmıştı normalde çıkarmıyordu eğer varsa şaşıracağım

hiç ilk hamile kalanlar var mı aramızda 2 çocuk olanlar var mı ilk hamilelikler için ilk güzeldir deniliyor eğer anne olursam ilk anne olucam

Aşkooommmm çok özletme kendini yaz ara ara, aşımızı etiketle heyecanlandır bizi🤩🤩 seni içindeki pozitifliği severim ben ay inşallah bu ay hissiyatlarımız doğru çıkar inşallah amin kuzum 🤲🏻😍 sen neler yapıyorsun aşkım ne durumdasın
sizi beklemedeyım bebegım🐥🐥❤️❤️bıraz ınzıvaya cekıldım ben ya abım fln burda gezme modundayım mınnosum.pıskopatca test yapmaktan yoruldum 😂😂 bıraz sakınlestım huzura erdım.ama tabı belli olmaz tesadufen tutar bu ıs hıc bellı olmaz😊

regl olmayı hiç sevmiyorum erkekler çekmiyor bizim yaşadıklarımızı hep biz çekiyoruz erkekler çok rahat
14 yaşındasın galiba reglden şikayetçi olup erkekler çok rahat diye isyan etmek ergenlikte kalmadı mı. A Afratafrac topic başkanım bu hesabın sahte yada erkek hesabı olduğunu düşünüyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 69
X