2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım çok sevindim. Bak gördün mü sadece kendini strese soktun. Bundan sonra sadece olumlu düşünüp tadını çıkart

merhaba yeni üye oldum yorumları atlayarak okudum aranızdan biri yenşi hamile sanırım rabbşm sağlıcakla kavustursun darısı bize olsun bende ekim ayında 3 yıl olacak hiçbir sorun yok eşimdede bendede ama bi şekilde olmuyor özele gidiyorum 6 aydır yumurta takibi yapıyoruz çatlatma iğnesinin 13. günü bugun az önce test yaptım yine negatif acaba pozitife dönermi

Gözünüz aydın canım

İnşAllah deneyimleyebilirsin o hissi merak ediyorum
Bu arada eşiminle daha yıllar önce sevgiliyken onun en yakın arkadaşlarının çocukları olmuştu ve evlerine gitmiştik. Kadın direkt çocuğu benim kucağıma vermişti, ilk kez tanışıyorduk üstelik. Ben şok. Neresinden tutucam canı yanar mı falan bilemedim ama nası mutlu olmuştum. Meğer öyle çocuksuz yetişkin kızlara veriliyomuş kucağına adetmiş. O da ilerde hamiş kalsın diye.

Çok şükür canım. Sende artık kendini rahat bırak güzel düşün. Gözyaşların hep sevinçten olsun inşallah

Merhaba herkese öğrendiğim bir bilgiyi sizinle de paylaşayım ben de kız bebek çok istiyorum kız için kasının kanı ne kadar yeni ise o kadar şans yüksek oluyormuş , Nisan ve ya ağustos ayında 400ml kadar kan vermek yeterliymiş

Tezgaha çıkan bir kedi nasıl yemeklere dokunmayacak ki evde kedi besleyen herkes biliyordur bence kedinin tüyü bile her yere uçuşuyor
Orası öyle bu arada sonuçlarım gayet iyi çıktı bende bebiş te iyiyiz
Evdeki kediden pek mümkün değil. Yazdığım gibi illa kediye de bağlamamak lazım.
Çok şükür bu hastalığı hamilelikten hemen önce gecirmisim sonuçlarım temiz çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…