2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bu ates harıka bir şeymiş ya dün 36.6 idi ateşim bugun sabah 36.3 cıktı anladım regl olacagımı öğlen saatlerinde de oldum 😍 doktora gittim histeroskopi için salı günü gel yatış yapalım carsamba ya da Perşembe işlem olacak. Merak ettiğim şey histeroskopiden sonra kanama cok oluyor mu bu ay degerlendıremeyecek mıyım

Çok şükür, sağlıkla gelsin 🐣
Orası öyle bu arada sonuçlarım gayet iyi çıktı bende bebiş te iyiyiz ❤️

Çok şükür bu hastalığı hamilelikten hemen önce gecirmisim sonuçlarım temiz çıktı ❤️🤲çok şükür; sağlık
Orası öyle bu arada sonuçlarım gayet iyi çıktı bende bebiş te iyiyiz ❤️

Çok şükür bu hastalığı hamilelikten hemen önce gecirmisim sonuçlarım temiz çıktı ❤️🤲

Kızlar bu ates harıka bir şeymiş ya dün 36.6 idi ateşim bugun sabah 36.3 cıktı anladım regl olacagımı öğlen saatlerinde de oldum 😍 doktora gittim histeroskopi için salı günü gel yatış yapalım carsamba ya da Perşembe işlem olacak. Merak ettiğim şey histeroskopiden sonra kanama cok oluyor mu bu ay degerlendıremeyecek mıyım
Bunun için neden yatış veriyorlar ki? Aynı gün taburcu olabiliyosun. Ben + laparoskopi oldum diye 1 gece kalmıştım.
Kanama evet oluyor 7 gün falan sürmüştü benim muhtemelen korunman gerekecek şimdiden geçmiş olsun

Bende öyle hissediyorum. Daha iyi işi olucak daha güzel olucak iyikide çıktı gibisinden. Sadece çok kötü bir zamana denk geldi. Belkide iyi zamandır biz bilemeyiz. Battan 5 gün sonra tatil günümüz ne olur ne gider bilmiyorum. Bazen girdik bazen kaçırdık düzenli ilişki de olmadı. Gerçi olduğunda da tutmamıştı nasp bu işler.🥰
Tamamıyla nasip hiçbir şeyi kafana takma, eşin için de minik bir dinlenme mola olur. Hem dediğin gibi belki de bu hayırlısıdır 🙏

Kizlaaar sabah hatırlarsaniz %3 diye atmıştım testi. Az önce lavaboda çok afedersiniz yapışkan bir akıntım oldu yani tam olarak uhu yapıştırıcısi olur ya kurumaz da böyle elimizde sunerdi tam olarak öyle bir akıntı 🙈 yumurtlama yaklaştığı için olabilir mi acaba bir anda mi pik olcak yoksa bu yumurtlama akıntısı mi bana yumurtlamadan bir tık koyu geldi bu akıntı

Kızlar çok çok çok şükür bebişim büyümüş😍9 haftalık dedi mide bulantıların büyüdüyü için azalmış hiç korkma dedi☺️kalbinide duyduk ağladım🥹🙌🏻🙌🏻resmen rahatladım🤗ağustosun son haftası dedi gel ama iğnelere devam hala 16 haftaya kadar🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Çok şükür gözün aydın canm😊

Bunun için neden yatış veriyorlar ki? Aynı gün taburcu olabiliyosun. Ben + laparoskopi oldum diye 1 gece kalmıştım.
Kanama evet oluyor 7 gün falan sürmüştü benim muhtemelen korunman gerekecek şimdiden geçmiş olsun
Bilmiyorum ki yatış işlemi yapıcaz dedi kan anestezi filan. Rahime çizik de atacaktı inşallah kısa sürer kanamam zaten geç yumurtluyorum ben denk gelir

Kizlaaar sabah hatırlarsaniz %3 diye atmıştım testi. Az önce lavaboda çok afedersiniz yapışkan bir akıntım oldu yani tam olarak uhu yapıştırıcısi olur ya kurumaz da böyle elimizde sunerdi tam olarak öyle bir akıntı 🙈 yumurtlama yaklaştığı için olabilir mi acaba bir anda mi pik olcak yoksa bu yumurtlama akıntısı mi bana yumurtlamadan bir tık koyu geldi bu akıntı
Benim o akıntı geldiginde 3 4 gün sürüyor çatlaması

Umutsuz olma canım gününün geçmesini bekle bakalım benimde 6 gün var negatif çıktı bugünn
Seninle benzerdi günlerimiz bizim doğru, ama insan bazen yine mi diyor, çalışıyorum herzamab takip edemiyorum, hamileleri okuduğumda valla mutlu oluyorum, inşallah tüm hamile çıkanların sağlıkla ilerlesin süreçleri burada umutla bekleyen herkesin 🙏🌸

Hanımlar gebelikte lazer hakkında bilginiz var mı?

Ben hamile değilim ama deniyoruz, adetime 2 hafta var, lazere geldim bugün ama yaptırırken bunca yıldır ilk defa özel bölge çok acıdı kendimi kastım herhalde ya bi şey varsa diye.

X