2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ya sen ne balsın ya hele cumlelere hele motivasyona hele pozitif cumellere bakk
benden de sana bir övgü gelmez mi o halde
dedıklerıne aynen katılıyorum S Sunshine1 canım evlat rızkı ile gelir ben bunu cok yasadım cevremde. ve kendım d deneyımledim. 7 yıllık parayı alabildim dusun. rabbımın hıkmetınden sual olmaz cok sukur. hamd-u senalar olsun.
hatta cevremden de ız o kadar sıkıntıddasınız nası hamılesın dedıler :KK70: tabı cahıllıkle soylenmıs laflar sonra bın pısman ettım onları kalpkalp sizi seviyoreee
Bakalım canım belkide daha iyi bir iş olucaktırda Allah bebeğimizin rızkını gönderir bilemiyorum şuanlık hamileliği düşünmüyorum kafam rahat ilerleyeceğim bundan sonra. 🩵

Kızlar akşam 1,5 ay önce doğum yapan arkadaşıma ziyarete gidicez. Azıcık bebiş sevicem 🥰🥰🥰 bugün çıktım takı aldım, hediye paketi aldım şimdi bebiş için kıyafet de almıştım onu paketlicem. İnşallah sever. Ay tutturur mu ki bana bebişi bilmiyorum gerçi. O teklif etmeden ben demem zaten. 🥰

Kızlar akşam 1,5 ay önce doğum yapan arkadaşıma ziyarete gidicez. Azıcık bebiş sevicem 🥰🥰🥰 bugün çıktım takı aldım, hediye paketi aldım şimdi bebiş için kıyafet de almıştım onu paketlicem. İnşallah sever. Ay tutturur mu ki bana bebişi bilmiyorum gerçi. O teklif etmeden ben demem zaten. 🥰
ahh mis gibi cennet kokusu vardır şimdi onda. üzerine alsan bile kokusunu siner aşkım. çok çok güzel yaa.
inşşllah bizde hayırla sağlıkla yasarız o günleri

Ah sormayın kızlar. Önüme bir video çıktı. Bebek isterseniz olmaz beyninizi rahat bırakıcaksınız diye. Doktora gidicektim gitmedim daha olmuş şurda 4 5 ay girdiğim stresin haddi hesabı yok. Ondan kaynaklı biraz uzak kalıp düşünmemeye çalıştım. O kadar düşünmedim yumurtlama günleri kaçmış olabilir🤣🤣
Eşim işten ayrıldı. Eksi 15 binle başbaşayız. Tatile gidip eksi 25 binde eklenicek. Nasıl olucak bilmemekle birlikte birde hamile kalırsam bu ay bizim için şok olur.
Sizden ricam sizle sohbet edip oldumu olmadımı telaşına girmemek. Ben günümü bekleyeceğim olursam söylerim olmazsam 3 gün geçince test yaparım. Biraz akışına bırakmak istedim canımda sıkkın açıkcası. Ben isteyim eşim evde böyle garip duygular içerisindeyim.
Canım böyle şeylerde hep pozitif bakarım iyi şeyler biter ki daha iyileri başlasın. Bence eşini çok daha güzel bir iş bekliyor ve iyi ki bu kapı kapandı diyeceksiniz 🙏 bebiş rizkiyla gelir belki tatilde kafa dagitacaginiz için de bu ay gelir belli olmaz :) hakkınızda en hayırlısı olsun🙏

Tezgaha çıkmamalıydı :KK43: bizim evde mutfağın kapısı var, kedilerimize yasak mutfak kesinlikle. Hem hijyen hem de mutfak kazaları açısından. Ama ev kedisine iç dış parazit uygulamaları yaptırıyordur herhalde komşu, o yüzden ihtimali çok düşük buluyorum (inş yaptırıyordur)
Herkesin senin gibi baktığını zannetmiyorum ☺️

ya sen ne balsın ya hele cumlelere hele motivasyona hele pozitif cumellere bakk
benden de sana bir övgü gelmez mi o halde
dedıklerıne aynen katılıyorum S Sunshine1 canım evlat rızkı ile gelir ben bunu cok yasadım cevremde. ve kendım d deneyımledim. 7 yıllık parayı alabildim dusun. rabbımın hıkmetınden sual olmaz cok sukur. hamd-u senalar olsun.
hatta cevremden de ız o kadar sıkıntıddasınız nası hamılesın dedıler :KK70: tabı cahıllıkle soylenmıs laflar sonra bın pısman ettım onları kalpkalp sizi seviyoreee
Bebek bereketiyle geliyor gerçekten 🥰 İnşAllah tekrardan nasip olur sana da🤲🏻 Güzel sözlerin için ayrıca thank youuu🥰😘💐

Canım böyle şeylerde hep pozitif bakarım iyi şeyler biter ki daha iyileri başlasın. Bence eşini çok daha güzel bir iş bekliyor ve iyi ki bu kapı kapandı diyeceksiniz 🙏 bebiş rizkiyla gelir belki tatilde kafa dagitacaginiz için de bu ay gelir belli olmaz :) hakkınızda en hayırlısı olsun🙏
Bende öyle hissediyorum. Daha iyi işi olucak daha güzel olucak iyikide çıktı gibisinden. Sadece çok kötü bir zamana denk geldi. Belkide iyi zamandır biz bilemeyiz. Battan 5 gün sonra tatil günümüz ne olur ne gider bilmiyorum. Bazen girdik bazen kaçırdık düzenli ilişki de olmadı. Gerçi olduğunda da tutmamıştı nasp bu işler.🥰

Kızlar çok çok çok şükür bebişim büyümüş😍9 haftalık dedi mide bulantıların büyüdüyü için azalmış hiç korkma dedi☺️kalbinide duyduk ağladım🥹🙌🏻🙌🏻resmen rahatladım🤗ağustosun son haftası dedi gel ama iğnelere devam hala 16 haftaya kadar🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Ooo maşaAllah subhanAllah 😍 artık için rahat etsin keyfini çıkar hamileliğinin 🥰

Ayyy iki gün öncede ben gittim bebek hayırlamaya çok Şekerdi biblo gibi minicik tutmaya kıyamadım kızlarımın çok güzel abla olacagını anladım öyle bir hayranlıkla baktılar ki anlatamam çok dua ettim allahıma. Annem bilmedigi için bebek istedigimi hemen eve gidip başla çocuk yapmaya diyor 😂😂

Kızlar çok çok çok şükür bebişim büyümüş😍9 haftalık dedi mide bulantıların büyüdüyü için azalmış hiç korkma dedi☺️kalbinide duyduk ağladım🥹🙌🏻🙌🏻resmen rahatladım🤗ağustosun son haftası dedi gel ama iğnelere devam hala 16 haftaya kadar🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Çok şükür kuzum çok sevindim resim at bakalım bekliyorum

İnşAllah deneyimleyebilirsin 😍 o hissi merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_20230809_171127.jpg
    IMG_20230809_171127.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 61
X