2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bana da saçma geldi 12. Haftaya kadar belki bebeğin kalbi durcak belki başka problem olcak ilk kontrolü o zaman yaptırmak nedir zaten düşerse düşer doktorun engel olamaz belki ilaç verir o kadar diyor
sen git canım doktora bakma onlara saçmalıyorlar. doktorunda hemen folik asit içmeni söyleyecektir. Hatta yanında esktra vitaminlerde verir. tutunmasını destekleyici progestan da verebilir

korkma canım enerjini yüksek tut :) tok mu verdin kanı şekerin ondan yüksek çıkmış olabilir. enfeksiyon için de tedavini olursun bir şey olmaz Allah'ın izniyle :)
Meyve suyu içmiştim canım ondandır enfeksiyon biraz zaman geç sin tekrarlarım

Kizlar bir sey yok dimi. Ben artik kafamdan cizgiler uydurmaya basladim cok baktigim icin

Eklentiler

• D1CE0571-966C-4EDF-BD96-34F8CFF9E9D6.jpeg
    28,5 KB · Görüntüleme: 54
Sevemedim bu innovitayı bir türlü en güzeli laboquik teşekkür ederim başımda çok ağırdı çatladığı zaman öyle olıyorum ben ama bakalım yarın belli olur
banada bu testlerin tuhaf geldi ben bunların pembesini kullanmıştım gayet net gösteriyordu laboguık te kullandım oda ıyıydı en son bir gebeden aldım onlarda iyi gayet net gösteriyor

Kızlar bişey sorcam ben ovulasyon testınde pazrtesı gunu catlamayı gordum dun ıse baya sılık cıktı ve dokdorda catlamıs yumurtan var dedi sımdı ben pazrtesı gunundenmı hesap yapmam lazım yoksa yarından ıtıbrenmı saymam lazım arada bır gun var dyceksınız ama ınsan heycan ve merak edıyor tabıkıde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…