2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

banada bu testlerin tuhaf geldi ben bunların pembesini kullanmıştım gayet net gösteriyordu laboguık te kullandım oda ıyıydı en son bir gebeden aldım onlarda iyi gayet net gösteriyor
Bende pembesini kullanmıştım ondan da memnun kalmadım bu mavisinden de değişiklik olsun dedim de aman zaten bir önemi yok 1 boş 1 dolu ilerliyorum yapmam belki birdaha 🤭

Bende pembesini kullanmıştım ondan da memnun kalmadım bu mavisinden de değişiklik olsun dedim de aman zaten bir önemi yok 1 boş 1 dolu ilerliyorum yapmam belki birdaha 🤭
bir dolu bir boş gidiyorsan önemseme aşagı yukarı hangi günlerde yumurtlama olacagını biliyorsun zaten

Merhaba hanımlar, benim bugün adetimin ikinci olması gerekirken hala regl olmadım, ve 1 haftadır test yapıyorum hep negatif, ama tam 1 haftadır adet ağrısı gibi sancılarım ara ara geliyor, göğüs ucu çok fazla ağrı vardı iki üç gündür biraz azaldı, ayak altım çok sıcak, normalde adetten 3-4 gün önce oluyor adet belirtisi, bu sefer adetime daha 8 gün varken böyle belirtiler oldu, comfort marka test yaptım en son dün , negatifti, sabah sanki adet olmuşum gibi uyandım yine olmamışm, bilemedim piskolojikten mi oluyor, normalde gecikme olmazdı yoksa , şimdi bugün yine 1 gün bekleyim yarın doktora gideyim diyorum, öyle gecikme olmasına rağmen testte negatif kanda çıkan var mı?

Ve o meditasyonu her gece dinledim hiç aksatmadan. İlişkiden sonra ayağımı tavana dikip onu açıyordum nerdeyse 15 gündür sürekli dinliyorum. Ben çok zor uykuya dalan biriyim bana o kadar iyi geldi ki...

Valla kovsanız da gitmem. Giderken arkamdan götüreceklerim var. Canı gönülden dua ediyorum.

Melisanın gönderdiği dualar vardı onları da çok inanarak okumuştum. Ben çok umutluyum arkamdan çok kişi gelecek. Ben bir mağazaya girersem orası müşteri dolar 😄 şimdi de bu kervana katılıyorsam arkamdan sizler de geleceksiniz inşallah 🙏
Bana da bu ay nasip olur insallah çok istiyorum gönülden

Merhaba hanımlar, benim bugün adetimin ikinci olması gerekirken hala regl olmadım, ve 1 haftadır test yapıyorum hep negatif, ama tam 1 haftadır adet ağrısı gibi sancılarım ara ara geliyor, göğüs ucu çok fazla ağrı vardı iki üç gündür biraz azaldı, ayak altım çok sıcak, normalde adetten 3-4 gün önce oluyor adet belirtisi, bu sefer adetime daha 8 gün varken böyle belirtiler oldu, comfort marka test yaptım en son dün , negatifti, sabah sanki adet olmuşum gibi uyandım yine olmamışm, bilemedim piskolojikten mi oluyor, normalde gecikme olmazdı yoksa , şimdi bugün yine 1 gün bekleyim yarın doktora gideyim diyorum, öyle gecikme olmasına rağmen testte negatif kanda çıkan var mı?
Canım strese bağlı gecikme yaşıyor olabilrisin.

Kızlar bişey sorcam ben ovulasyon testınde pazrtesı gunu catlamayı gordum dun ıse baya sılık cıktı ve dokdorda catlamıs yumurtan var dedi sımdı ben pazrtesı gunundenmı hesap yapmam lazım yoksa yarından ıtıbrenmı saymam lazım arada bır gun var dyceksınız ama ınsan heycan ve merak edıyor tabıkıde
Pazartesi çatlama olduysa Salı gününü 1. günü olarak say canım

Teşekkür ediyorum canım nezaman test ypsam cıkar acaba 🙈🙈

Ben kullanıyorum folidoce canım degerlerime iyi gelmişti doktor da devam et iyi marka demişti ben kendim alıp kullanmıştım normalde
Teşekkür ediyorumm o zaman bende senin gibi yapayım tatlım
selamm 😊 test yaptım bugün duramadım regliye 6 gün kaldı negatif çıktı ama kasıklarımda batma hala devam ediyor başımda da bi ağırlık var ve midem bulanıyor hala tatildeyiz malum yoldan mı mide bulantısı bilemedim datçaya geldik aşırıı virajlıymış yolu🥹

Teşekkür ediyorum canım nezaman test ypsam cıkar acaba 🙈🙈
Haftaya Cuma ya da Cumartesi yapabilirsin canım. Bu arada birinin mesajını yanıtlamak istediğinde "yorumla" butonuna basarsan kime cevap verdiğin daha net belli olur 🥰

1691576038138.png

Şöyle de olabilr. Dışarıdayken bir yeri elleyip o an ağzına burnuna götürdüysen de olabilir. Ya da bu rahatsızlık bulaşıcı bişise kedi besleyen bir tanıdığından geçmiş de olabilri.
Komşum kedi besliyor yemek yapıp bana da veriyor bilemiyorum günahını almim kadının

Komşum kedi besliyor yemek yapıp bana da veriyor bilemiyorum günahını almim kadının
Ben kendim yapmıyorsam yemiyorum allah affetsin. Komşular bişi verince ya hayvanlara veriyorum ya döküyorum. Ki çok sık evrmezler zaten ama artık kimin eli temiz kim nası yemek yapıyo, bana bir konuda sinir oldu ve yemeğe mi tükürdü diye düşünmek istemiyorum.

X