2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Artması gerekirken 13. Günde olmama rağmen git gide düşen Lh'ım😂 ben salınca yumurtam da saldı galiba 😂😂

Eklentiler

• IMG_20230809_123107.jpg
    IMG_20230809_123107.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 50
ay her bir halta da yorumları var. sen bakma onlara canım. Hem folik asit vermemek ne demek ya gebelikte ilk 3 ay folik asit çok çok önemli.Bunu umursamayan bir doktorun hiç bir dediğini sen de umursama.Eczaneden al sen en az 400 ug folik asit. kadın doğuma da en geç 7.-8. hafta gibi gidip gebelik sağlıklı ilerliyor mu diye bakmak lazım
Bana da saçma geldi 12. Haftaya kadar belki bebeğin kalbi durcak belki başka problem olcak ilk kontrolü o zaman yaptırmak nedir zaten düşerse düşer doktorun engel olamaz belki ilaç verir o kadar diyor

Canım hala pik değil. Kurumuş hallerini sakın önemseme, dikkate almayın kuru hallerini diyorlar.
Evet çok şaşırdım benim bu kadar koyu çıkmazdı attığım gibi olurdu her ay

Eklentiler

• IMG20230712170902.jpg
    IMG20230712170902.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 50
sağlasın canım benim :KK200: bende aynı ya biri şu kadar denemiş şöyle yapmış olmuş vs . diye burdaki arkadaşların sevinçlerini kendi sevincimmiş gibi yaşaıyorum hatta seni söylemiştim eşime biri var kk de tüp denedi olmadı sonraki ay hamile kaldı diye.
Allah sanada sağlıkla huzurla kolaylıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin
Amin canım bu gün saat 5 randevum var heyacandan sabaha kadar zor uyudum şimdide anneme diyorum giderken doktorun kapisin önünde bayılıcam🥹

HEr gün bir yeni heves öldüren sağlık görevlisiyle karşılaşıyoruz resmen. Bebişim sen içini ferah tut. GErekirse ver paraısnı git özele.
Bir hafta daha ilerlesin gidicem zaten daha ortada iyi veya kötü bi şey yok direkt kötüsünü söylüyorlar hem stres yapma diyorlar kendileri strese sokuyor

Evet çok şaşırdım benim bu kadar koyu çıkmazdı attığım gibi olurdu her ay
Bu marka inovita ise bunlar böyle hassas olduğu için hep koyuymuş gibi oluyo. Ben aynı anda inovita laboquick yaptım mesela geçen ay. laboquick bariz silinikken inovita hep koyuydu balım.

Yaaaa yirim. Ben de bu ay çörekotu kürünü yaptım ancak 1 dolu 1 boş arayla uyguladım 10. güne kadar. Çünkü aynı anda inofolic ve çakşır kökü suyu da içiyordum dedim sıkıntı olmasın. Bakalım 4 gün sonra ben de alırım inşallah güzel haberi 🥰

Eşine süpriz yap bence. Kameranı aç o görmesin, o ilk surat ifadesini filan kayıt altına al. Dün öyle videolara fenk geldim aşkırı tatlılar. İleride çocuğa da göstermelik.
Ben öyle yaptım kamera hafızadan dolayı çekimi durdurmuş yapacak olan hafızasını boşaltıp yapsın ben çok üzüldüm videonun olmamasına 😅

Yok bebeğim normal kaset test ile yapacağım. Zaten kışın predictor ve freely i aynı anda yapan biri vardı, 1 gün önce ikisi negatifti ertesi günü ikisi pozitifti. O yüzden erken gebelikler bence para kaybı sadece. Elindeki test baya iyi diye duydum. Yapalım valla 😂
Ben de öyle düşünüyorum ya kaset testte silik çıktığında diğerinde de anca silik çıkıyor fazlası değil. Yapalım bakalım 😊

Bu marka inovita ise bunlar böyle hassas olduğu için hep koyuymuş gibi oluyo. Ben aynı anda inovita laboquick yaptım mesela geçen ay. laboquick bariz silinikken inovita hep koyuydu balım.
Sevemedim bu innovitayı bir türlü en güzeli laboquik teşekkür ederim başımda çok ağırdı çatladığı zaman öyle olıyorum ben ama bakalım yarın belli olur

Bir hafta daha ilerlesin gidicem zaten daha ortada iyi veya kötü bi şey yok direkt kötüsünü söylüyorlar hem stres yapma diyorlar kendileri strese sokuyor
Kızlar aile hekimlerinde de bir tavsiyem var. Mümkün olduğu kadar en üst kattaki aile hekimlerine kayıt olun. Enn rahat onlar oluyor ve gelen hastayla daha fazla ilgileniyorlar can sıkıntısından. Uzun uzun inceliyolar. 😂 Tabi aralarda yine çıkıyodur dandik.

X