Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben niye pik göremedim bu ay son bir tane ovulasyon testim kaldı onu da yarın deneyeceğim. Şimdiye çoktan gormeliydim pik. Anlamadım bu işi
Canım sen ne yaptın olmadı mı pik? Olmadıysa hemen masaja başla yarına farkı görürsün inşallah

Ve aleyküm selam canimmm sonunda sende geldin demek haa hoşgeldin bu son gelişler olsun inşallah. Bende son kez ovulasyon kullanıyorum bu ay. Hepimize hayırlı olsun
Aminnnnn
Ben niye pik göremedim bu ay son bir tane ovulasyon testim kaldı onu da yarın deneyeceğim. Şimdiye çoktan gormeliydim pik. Anlamadım bu işi
Önceki aylarda olmuş muydu böyle hiç kuzum?

Merhaba arkadaşlar. 5 yıllık evliyim mesleğimiz gereği çocuk düşünememiştik geçen ay artık kararımızı verdik bu ay uygulamadan yumurtlama günü takip edip çalışmalara başladık. Bat 1 Nisan. Açıkçası çok umutlu değilim. Herhangi bir belirtim yok. Bu arada umarım ki hepiniz en kısa zamanda istediğinize kavuşursunuz

Hoşgeldiniz listemize ekliyorum sizi öyleyse. İnşallah hep beraber çift çizgileri paylaştığımız bir ay olur.

Olmamıştı canım 14 veya 15. Gün pik görüyordum. Bugün 15. Gün ama pik değil acaba yumurtlama olmayacak mı bu ay
ama zaten yumurtlama olması gereken tarihten ne geçmiş ki.. bir şey geçmemiş canımcım neden hemen düşürdün yüzünü ya. Olur yumurtlama eminim, ama hemen moral düşürmek yok. 1-2 gün nedir ki makine değil vücut da olur o kadar sarkma

Gül bakiyim

Haklısın canım. Ama ovulasyon testleri böyle moral bozuyor işte. Bir daha kullanmayacağım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…