Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben niye pik göremedim bu ay 😥 son bir tane ovulasyon testim kaldı onu da yarın deneyeceğim. Şimdiye çoktan gormeliydim pik. Anlamadım bu işi 😟
Canım sen ne yaptın olmadı mı pik? Olmadıysa hemen masaja başla yarına farkı görürsün inşallah ❤️

Ve aleyküm selam canimmm sonunda sende geldin demek haa ❤️ hoşgeldin bu son gelişler olsun inşallah. Bende son kez ovulasyon kullanıyorum bu ay. Hepimize hayırlı olsun 😃
Aminnnnn
Ben niye pik göremedim bu ay 😥 son bir tane ovulasyon testim kaldı onu da yarın deneyeceğim. Şimdiye çoktan gormeliydim pik. Anlamadım bu işi 😟
Önceki aylarda olmuş muydu böyle hiç kuzum?

Merhaba arkadaşlar. 5 yıllık evliyim mesleğimiz gereği çocuk düşünememiştik geçen ay artık kararımızı verdik bu ay uygulamadan yumurtlama günü takip edip çalışmalara başladık. Bat 1 Nisan. Açıkçası çok umutlu değilim. Herhangi bir belirtim yok. Bu arada umarım ki hepiniz en kısa zamanda istediğinize kavuşursunuz :anneadayı:

Merhaba arkadaşlar. 5 yıllık evliyim mesleğimiz gereği çocuk düşünememiştik geçen ay artık kararımızı verdik bu ay uygulamadan yumurtlama günü takip edip çalışmalara başladık. Bat 1 Nisan. Açıkçası çok umutlu değilim. Herhangi bir belirtim yok. Bu arada umarım ki hepiniz en kısa zamanda istediğinize kavuşursunuz :anneadayı:
Hoşgeldiniz listemize ekliyorum sizi öyleyse. İnşallah hep beraber çift çizgileri paylaştığımız bir ay olur. 🥳🤩

Olmamıştı canım 14 veya 15. Gün pik görüyordum. Bugün 15. Gün ama pik değil acaba yumurtlama olmayacak mı bu ay 😥
ama zaten yumurtlama olması gereken tarihten ne geçmiş ki.. bir şey geçmemiş canımcım neden hemen düşürdün yüzünü ya. Olur yumurtlama eminim, ama hemen moral düşürmek yok. 1-2 gün nedir ki makine değil vücut da olur o kadar sarkma

Gül bakiyim :KK60:

ama zaten yumurtlama olması gereken tarihten ne geçmiş ki.. bir şey geçmemiş canımcım neden hemen düşürdün yüzünü ya. Olur yumurtlama eminim, ama hemen moral düşürmek yok. 1-2 gün nedir ki makine değil vücut da olur o kadar sarkma

Gül bakiyim :KK60:
Haklısın canım. Ama ovulasyon testleri böyle moral bozuyor işte. Bir daha kullanmayacağım zaten ☺️

X