Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bakın bi işaret daha bu ay beni umutlandıran umutlandırana inşallah tepe taklak olmaz umutlarım 🤣

IMG_20220322_122001.jpg

Günaydın kızlar biz bu ay farklı olarak günde iki kere değerlendirmeye başladık her günü deniyoruz bide en az yarım saat belime yastık koyup yatıyorum gerisi Allah kerim 😇sizler neler yapıyorsunuz
Hey maşallah 🤣 can mı dayanır kız ona, Allah yardımcınız olsun ne diyim 😁

Ayyyy o migren bende de var çok geçmiş olsun canım. 😘😥
Ahh bu migren çok fena hemde... Şimdi geldim eve daha iyiyim. Ama 1 lt serum aldım test yapsam da yanlis cikar dimi idrara çıktım ama hala var serumdan dolayi galiba

Ya kuzum diğer aylarda ona çok dikkat ettim olmadı bebiş kocam da bu ay böyle yapalım dedi bana da mantıklı geldi tamam dedim günde iki kere farklı saatlerde deniyoruz inşallah olur sağlıklı bir şekilde bu ay çünkü gerçekten tüp bebek gözümde büyüyor yaa ☹️
İnşallah işe yarar canım ama bende okuduğum bütün yazılarda hergün yapmanın dahi sperm kalitesini düşürdüğünü okumuştum en mantıklısı gün aşırı yani birgün yapıp birgün yapmamak. Bana o bile zor geliyor daha hiç gün aşırı yapmadık yapcaz desekte olmuyor iş güç. Bakalım bu ay en azından gün aşırı yapabiliriz. Ama sen günde 1 kere bile değil 2 kere diyorsun baya zor olur sanki. Yine de tutsun da inşallah sonuca varan yolda çekilen çile kutsaldır :KK70:

Son düzenleme:
İnşallah işe yarar canım ama bende okuduğum bütün yazılarda hergün yapmanın dahi sperm kalitesini düşürdüğünü okumuştum en mantıklısı gün aşırı yani birgün yapıp birgün yapmamak. Bana o bile zor geliyor daha hiç gün aşırı yapmadık yapcaz destekte olmuyor iş güç. Bakalım bu ay en azından gün aşırı yapabiliriz. Ama sen günde 1 kere bile değil 2 kere diyorsun baya zor olur sanki. Yine de tutsun da inşallah sonuca varan yolda çekilen çile kutsaldır :KK70:
Aynen öyle kuzum ya bende şeye inanmaya başladım bu spermlerin tüplere gitme zamanları bazen uzun oluyor muş ya belki çatlamadan iki gün önce ki ilişki de ki sperm yetişecek yumurta ya o yüzden takmıyorum pek ilişki sayısını zaten eğer o bebeğin vakti geldiyse bir şekilde olacak bir tane sperm (milyonlar arasından) bir tanecik yumurta gerekli hakkımızda hayırlısı olsun inşallah kuzum bide eşim rica etti bu ay böyle deneyelim diye o yüzden tamam dedim adam her ay benim dediğimi yapıyor du 😂😂😂belki onun şansına bu ay olur bebiş 🙏🤰👶

Kızlar 1 lt serum aldığım halde sonuç bu, idrar bembeyazdı resmen ona ragmen böyle çıktı. Sıvı almadan 2 saat sonra tekrar yapıcam

Eklentiler

• 16479443244294821204521515332910.jpg
    16479443244294821204521515332910.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 36
X