Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah canım benim Allah bu emeklerinizin karşılığını versin inşaallah canı gönülden istiyorum bende güzel haberler alın alalım, Ramazan bereketiyle gelsin hanenize bir bebekle

Günaydın kızlar benim kafam çok karışık 17sinde gelmesi gereken adet 20sinde geldi 20 21 sadece lekelenme oldu pedi doldurmadi akmadi bile. Dün akşamdan beri de gelen giden yok yerleşme kanaması mı diye düşünüyorum kasimda düşük yapmıştım eğer varsa ilişkiye de girmek istemiyorum tehlikeli diye test yapayım mı yada ne zaman yapayım

Eminsen kendinden çok azsa leken yap testi çıksın gitsin aklından ya da bekle 12 gün sökülmezse yap hangisi hoşuna giderse kafan rahatlar

Gün de 2 kere deneyen arkadaşım helal olsun sana vallla her güne geçtik biz de
Benim o kişi valla bu ay bakalım neler olacak inşallah faydası olur da eskiden bende bir gün yapıp bir gün boş geçelim diyordum baktım öyle de olmuyor bide böyle deneyelim dedik bakalım

PrensesAriel çok geçmiş olsun canım inşallah hemen sağlıklı bir şekilde gebe kalırsın
Yaaa kuzumm çok teşekkür ederim. Düne göre aklımı, düşüncelerimi biraz daha toparladım, bugün daha umutluyum. Belki diğer tüpüm de kapalıydı ve sıvıyla açıldı? Ve benim şansım arttı böylelikle?? ne olursa olsun pozitif düşünmeye odaklanıcam valla o değil bugün yarın yumurtlayacam doktor 4 gün ilişki yok dedi ama her yerde 3 gün okuyorum acaba çatlamayı iki güne çatlamayı değerlendirsem bi şey olur mu?

Bence değerlendir canım ya sen biraz geç kalmışsın hsg için hemen adet bitiminde çekilseydi yumurtlama gününe denk gelmezdi yasak ama olsun bunda da vardır bir hayır sen elinden geleni yap gerisini Allaha bırak benimde sol tarafta yapışıklık vardı ilk hsg de ve genelde sol taraftan yumurta gelişiyordu sonraki tedavilerde farkettik en son işte Aralık ayında kazıma işlemi yapıldı tüpler tekrar kontrol edildi doktorum açık sorun yok dedi benim de umudum arttı sabırsızlıkla bekliyorum 6 nisanı

Kızlar bide geçen ay ki topikte önemli tarihler felan konuşulmuştu benim burcuma göre 21 mart yani dün 23 mart tam pik günleri ve 27 mart vardı belki de bu tarihlerde döllenme olacak çok umutluyum ya inşallah boşa çıkmaz çok heyecanlıyım yaa

Ve aleyküm selam canimmm sonunda sende geldin demek haa hoşgeldin bu son gelişler olsun inşallah. Bende son kez ovulasyon kullanıyorum bu ay. Hepimize hayırlı olsun

Canım seninle batlar aynı bizim yerleşme de olabilir hemen test yap garantiye al ben oğlumda yaşadım yerleşmeyi çünkü hamileysen de ilişkiye girip durmazsın
Iliski sakincali diye bor sey demedi doktor ama bilmiyorum canim bakalim bu hafta sonu yapicam sende car mi bisjler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…