Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günde iki kere mi maşallah sübhanallah ben iki günde bir kere yapsak şükrediyorum
Ya kuzum diğer aylarda ona çok dikkat ettim olmadı bebiş kocam da bu ay böyle yapalım dedi bana da mantıklı geldi tamam dedim günde iki kere farklı saatlerde deniyoruz inşallah olur sağlıklı bir şekilde bu ay çünkü gerçekten tüp bebek gözümde büyüyor yaa

Canım seninle batlar aynı bizim yerleşme de olabilir hemen test yap garantiye al ben oğlumda yaşadım yerleşmeyi çünkü hamileysen de ilişkiye girip durmazsın

Ümitlendirmek istemem ama Tarih tutuyo yerleşme olabilir

Azminize hayran kaldım tadını çıkarın canım
Sağol kuzum benim biz çok uğraştık ya inşallah son aydır bu uğraştığımız üç buçuk yıl oldu bebiş isteyeli hem eşim hem ben bir sürü ilaç iğne ameliyat tedavisi olduk tüp bebek tedavisi oldum kimyasal gebelik oldu çok yıpratıcı süreçlerden geçtik o yüzden artık tek sorunumuz benim pko olmam onun için de bu ay clife macun kullandım inositol içiyorum ve yumurtlamayı bariz bir şekilde hissediyorum umarım faydası olur bu kadar emeğin çabanın ramazan bayramı nda bebişlerimizin müjdesini verelim sevdiklerimize inşallah

bat 4 şubat hamileyim <3

Hayırlı olsun kuzum belirtilerin oldu mu bat şubat mı mart mı
bat subat yumurtlama günüm 17 şubat ovülasyon testiyle hamile kaldım suan 6 haftalık bebişi gördüm geçen sene temmuzda boş gebelik geçirdim kürtaj olmuştum herkese şimdiden hayırlı olsun allah isteyen herkese nasip etsin inşallah göğüs ucu dışında hiçbir belirtim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…