Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzenim 9 ay boyunca tuttu birde minyon biriydi 45 kilo falan hic zorlanmadı Bi sıkıntı olmazsa tabi doktor izin verirse bende isterim zaten bat günüm 2 nisan her sey o zaman belli olur
Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz canım. Yine de hamile olduğumu öğrendikten sonra tutmam sanırım bilemiyorum.

17/18 19 20 de olur Mart sa iğne vurulanlar su an ne durum da kuzular bende kaşık ageısı adet olacakmış gibi his bide bembeyaz akıntı var ya hala da denemeye devam gelsin bebeler

Kızlar ya spiral çıktıktan sonra hafif kanama ve sancı var bacaklarım titriyor sanırsın uşak doğurdum ama çok iş yaptım sanırsam o da etkiledi

Yumurtlama zamanı oluyor öyle bazen canım. Bende yarın pik gorucem kesin. Yoğun akıntım başlamış
Baya yoğundu simdi biraz geçti ve hic bitmeyen akıntım var ağrıdan sonra da geldim baktım yine akıntı olmuş, belkide bende yarın görürüm

Adet sancısı gibi sürdü sol kasığımda da batma oldu ama saniyelik sürdü akıntı hala devamm ayy artık görelim de yumurtlamayi bitsinn bekleme kismina gecelim
Benim 2 gün önce öyleydi sabah alt karın ağrısıyla uyandım sonra ara ara oldu bugünde pik gördüm yarın pik görmezsen endişelenme benimde 2 gün sonra oldu yumuşlar küçük oluyo ilk ağrı olduğu zaman ondan heralde ah o beklemeler geçmek bilmiyo

Birde yumurtlama masajı yapıyorum ya sanırım işe yaradı bak bugün ki ovulasyon testim böyleydi canım. Buraya atinca görüntü kalitesi biraz düşüyor ama, yakın sanırım adetin 14. Günü bugün

Eklentiler

• IMG_20220321_132913.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 34
Aaa pik gördün mü ben kaçırdım galibaa hadi denemeler başlasınnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…