Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beyaz akıntı bende var cumartesi günününden beri,yumurtlama ya da regl öncesi olmadığı için yine yeniden heveslendim,eşime bile söyledim
Ya bende söyledim bana diyo ki iyi bişi mi ne saf bu erkekler bazen yazık kız ben cuma günü e kadar. Her gün denicem valla kızlar

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah yumurta takibi ise yarar. Modunu düşürme. Tek bir tane dondurulmuş yumurta ile hamile kalanları duyduktan sonra tek tüp bence hiç sorun değil. Sonuçta her ay yumurta ihtimali devam ediyor. İnşallah bu ay bu mesele hepimiz için olumlu sonuçlanır canım

Ya bende söyledim bana diyo ki iyi bişi mi ne saf bu erkekler bazen yazık kız ben cuma günü e kadar. Her gün denicem valla kızlar
Benim eşimde o günden beri soruyor var mi bir şey,akıntın var mıakıntı bana söyle farklı geldi fazla ve kıvamlı,yumurtlama akintimi bitirmiştir.Insan her şeyden ümitleniyor iste

Çok teşekkür ederim ben de kendi kendime dedim ki acaba o tek tüp de tıkalıydı da o sıvıyla açıldı ama diğeri açılmadı mı? Bakalım bu ay neler bekliyor. Yarın büyük ihtimalle yumurtlama günüm. Doktor 4-5 gün ilişki olmasın dedi ama 3 gün beklemeyi düşünüyorum. Hayırlısı

Aslında ameliyatları var hatta bazen küçük bi operasyonla bile açılıyormuş ama doktorum şimdilik gerek yok tek tüp bize yeter dedi.
İyi bari çözüm olsun da. Hem doktor öyle dediyse vardır bir bildiği. Sanırım senden çok umutlu ihtimalin yüksek olabilir başka bı sorun yoksa yumurta takibi iyi sonuçlanır gibi

Gönlünü ferah tut inşallah ameliyata gerek kalmaz ya diğer türlüde dediğin gibi srn halledersin

Hayırlısı olsun ah şu bebek yapmak için zaman ayarlamak

Canım çok çok geçmiş olsun. Benimde eşim öyleydi ameliyat olmak zorunda kaldı ama ameliyattan sonra biz degerlendirmeye devam etmiştik bir sorun olmadı inşallah ameliyat olmak zorunda kalmaz
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim geldik eve nihayet. Şimdilik hemen ameliyat demeyeceğim dedi, bir süre ilaç tedavisi ve istirahat 1 hafta. İyi mi oldu kötü mü bilemedim işe gitse bu hafta gece vardiyasında olacaktı ve biz iğne saatini tutturamayacaktık. En azından şimdi tam yumurtlama zamanı full evde olacak

İyi bari çözüm olsun da. Hem doktor öyle dediyse vardır bir bildiği. Sanırım senden çok umutlu ihtimalin yüksek olabilir başka bı sorun yoksa yumurta takibi iyi sonuçlanır gibi
İnşallah ya doktorum gerçekten çok olumlu çok güzel konuştu. Özel olmasına rağmen ameliyat demedi. İnşallah en kısa zamanda kavuşuruz mucizelerimize

Kuzum siz yavaştan da olsa değerlendirin. Eşini yormadan güzelce. Onlar bize nasıl nazik davraniyorlarsa şimdi sıra sende değerlendir sonra da iyi bak baba adayına tekrardan cookk geçmişler olsun her serde bir hayır var derler Nisan ola hayrola

Her şerde bi hayır vardır diye boşuna dememişler hayırlı haberler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…