Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar merhaba tekrardan. Ben geçen ay döngümün 13. Günü ovülasyon testi de çatlama görmüştüm daha sonra 25. Günde yumurtlama akıntısı gördüm 28. Günde adet oldum ama adetim 5 gün sürdü normalde hep 7 gün sürerdi kaç gündür çok halsizim ve bugünde midem bulanıyor hamile olabilir miyim acaba? Iki gün önce ovülasyon testi yaptım silikti çizgi bebek olsa orada koyu çizgi çıkmaz mıydı ya da ben 25. Günü yumurtladım mı

Kızlar ya ben bu aralar dişlerimle sıkıntılar yaşıyorum ve farkettim ki sürekli dişlerimi sıkıyorum biraz araştırdım da stres ten oluyormuş aranızda bunu yaşayan oldu mu doktora gitmek istemiyorum doğal yöntemler le nasıl atlatabilirim acaba ☹️

Kızlar daha zaman var ama sizlere bir şey danışmak istiyorum. Bildiğiniz gibi 6 Nisan'da razaman başlıyor. Allah kısmet ederse bu süreçte hepimizin hamile olma durumu var ama haberimiz olmayacak büyük ihtimalle. Bu süreçte beslenme de çok önemli malum. Bu konuyu doktoruna soran oldu mu acaba? Oruç tutmamızın bir sıkıntısı olabilir mi?

Kızlar daha zaman var ama sizlere bir şey danışmak istiyorum. Bildiğiniz gibi 6 Nisan'da razaman başlıyor. Allah kısmet ederse bu süreçte hepimizin hamile olma durumu var ama haberimiz olmayacak büyük ihtimalle. Bu süreçte beslenme de çok önemli malum. Bu konuyu doktoruna soran oldu mu acaba? Oruç tutmamızın bir sıkıntısı olabilir mi?
Canım Ramazan 2 Nisanda başlıyor. Bence bir sorun olmaz öğrendikten sonra doktor ne derse onu uygulariz :)

Yaşadığınız acı için bir tedavi yöntemi önerdiler mi ?
Doğum için endişelenmeyin yeterki sağlıklı gelsinler.
Mutlaka acı için de bir çözüm vardır.
Hayır malesef sadece kayganlaştırıcı jel önerdiler onları da bilmeden kaç ay kullandım gebeliğe engel oluyormuş öğrendiğim an bıraktım şimdi hindistan cevizi yağı ile yola devam :rapci: gerçi o da çok rahatlatmıyor kayganlaştırıcı kadar

Ablam hamileliğini öğrendiğinde bayrama bikaç gün vardı bu kadar tuttum bari hepsini tutayım dedi 😂😂 bi de o ay bilmeden deli gibi koşturdu hopladı zıpladı yani. Hiç o durum yokmuş gibi biz normal hayatımıza devam edeceğiz, kendimize çok iyi bakıp güzel besleneceğiz en güzeli bu olur ❤️🙏🏻

Ablam hamileliğini öğrendiğinde bayrama bikaç gün vardı bu kadar tuttum bari hepsini tutayım dedi 😂😂 bi de o ay bilmeden deli gibi koşturdu hopladı zıpladı yani. Hiç o durum yokmuş gibi biz normal hayatımıza devam edeceğiz, kendimize çok iyi bakıp güzel besleneceğiz en güzeli bu olur ❤️🙏🏻
Aslında zaten Rabbim ne isterse o oluyor. Ondan dolayı akışına bırakmak en güzeli dediğiniz gibi. İnşallah bize bayram hediyesi gelir minik minnoşlar.

Evet arkadaşlar az önce spirali çıkartırım🥰bu ay ins benimd eyuzum güler folik asit verdi doktor yanlız ilk defa kullanacam Qfolin mı ne işte rahim sağlıklı yumurtalık sağlıklı ins güzel sonuclanir🤲

Kızceler persembe iğne olduğum 4 Cu gün bugunn kaşık agrım var vay looooooo 😂 geliyor geliyor havalı geliyor 😂😂😂 ay sinirlerim bpzuldu çalışıyorum arada size de bakıyorum
bende işi gucu bıraktım valla habıre burdayım :)

ınsalllahhh bebıs agrısıdır oooo

X