Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy aynı ben valla d vitamini sayesinde kapsüle alıştım biraz ama haplar hala sıkıntılı bende de folik asit rahat gidiyor ufak diye demiri de gittim şurup formunu aldım b12 yi dil altı emilen ilaçtan aldım
Bunları yazdığın iyi oldu canım bende öyle yapayım bari. Gerçekten benim için hap olayı bir işkence

Bir ara bende fark etmeden yapıyordum sonra bıraktım nasıl bıraktım bilmiyorum. Sanırım rahatlamak gevşemek lazım. Stresten uzak kalmak lazım.

Canım benim bat 6 Nisan ama ramazan 2 Nisan'da başlıyor. Tutacağım orucumu inşallah. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Annem hep tutmuş oruçlarını hamileyken birde köyde ağır işler yaparken yani. Geçen sene kız kardeşim de hamile olduğunu 3,5 aylıkken ogrendi. Ramazanda orucunu tutmustu. Yine de doktora sormak lazım. İlle tutulmalı demiyorum da bence sorun olmaz. Eğer hamileysek de. Gece gündüz oruçlu gibi sevabi oluyormuş zaten.

Kızceler persembe iğne olduğum 4 Cu gün bugunn kaşık agrım var vay looooooo geliyor geliyor havalı geliyor ay sinirlerim bpzuldu çalışıyorum arada size de bakıyorum
Hahhha canım kolay gelsin öncelikle bu kafayla çalışmak da zor olur eminim. Akıl hep bebiste. İlk belirtiler seninle mi başlıyor yoksa. Heyecanı artiriyorsun bak

Bilgi verdiğin için sağol kuzum benimde içim rahatladı bunları okuyunca

Direkt eczaneden alabilir miyim. İlle doktor mu yaMasi gerekiyor canım
Alabilirsin bence bana doktor kendi kliniğinde vardı ordan vermişti ama. Folik asit ilac degil ya doktorun yazmasına gerek yok. Ondan önce de baska folikasit kullanıyordum kendim almıştım eczaneden canım

Hahhha canım kolay gelsin öncelikle bu kafayla çalışmak da zor olur eminim. Akıl hep bebiste. İlk belirtiler seninle mi başlıyor yoksa. Heyecanı artiriyorsun bak
Vallla bilmiyorum kuzum cok akıntı var beyaz hemde bide kaşık agrısı bide bugun 10 kere tuvalete gittim vışşlş

Sen iyi örnekleri baz al tabii ki arkadaşım ama sadece dikkatli seçim yap diye anlattım bunları. Çoğu arkadaş hissetmemiş bile, hayırlı olsun
Aslında yazım yarım kaldı. O an telefonu bırakmak durumundaydım ama mesaj gitmiş Çok teşekkür ederim tecrübeleriniz için. Bu sabah çekildim. Bir tüpüm tıkalıydı. Aslında ilk sıvıyı enjekte ettiğinde sıkıntı yoktu, normal adet sancım gibi gelmişti. Ama sonra bir tüp tıkalı dedi ve ikinci kez daha basınçlı bir şekilde sıvıyı verdi açabilmek için, o zaman gerçekten çok acıdı. Hatta acıdan da ziyade çok panikledim, değişik garip bir durumdu. Sonuçta yine de açılmadı. Doktor buna odaklanmamamı, tek tüple de sağlıklı bir gebelik elde edebileceğimi söyledi, adetin 3. günü itibariyle yumurta takibine başlayacak. Ne düşüneyim, ne yapayım hiç bilmiyorum. Tam bir sersemlik hali içerisindeyim. Bir kaç gün dinlenip kendime gelmem gerekiyor. Şu an karnımda ağrı acı yok sadece kasıklarım ve bacaklarım ağrıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…