Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben size birşey sorcam adet bittikten sonra ki gün şey oldu birlikte olduktan 1 saat sonra bendne 1 damla kan geldi normalde hiç olmaz di spiralde var üstelik acaba kaymismidir spiral kafamda deli sorular ilk defa böyle bişi oldu 29 Mart'ta kadın dogumcuya randevum var ve ben iki gün içinde çıkartıcam spirali Nisan ayında adet görmeyip müjde almak istiyorum

Doktora görünmeden eczaneden folbioil folik asit aldım yeni 1 haftadır kullanıyorum ins hayal ettiğim gibi olur

Gecikme yasadiysaniz sonrasında da olabiliyor geç döllenme sebebiyle
17 martti normalde benim bat dün akşam bi akıntım geldi kahverengi peceteye ama. Ped taktım adet oldum diye. Bugün sadece lavaboya gittikçe geliyor kahverengi. Pede akan bir şey yok normal adet kanamam gibi değil ondan şüphelendim

Perşembe çektirdim bende hiç stres yapma vajinal muayene gibi düşün
İşlem sırasında veya sonrasında ağrı, sızı falan hissettin mi? Bazıları hiç hissetmediklerini veya hafif hissettiklerini söylüyor. Ama bazıları da dayanamadıklarını, sedyeden çığlık çığlığa kalkıp kaçtıklarını bilmem ne diyorlar bana bu biraz abartılı geldi

Tamam canım ekliyorum listeye inşallah pozitif haberini alırız
Ben de yerleşme kanaması yaşıyorum doktorum aynı zamanda yakın arkadaşım olduğu için oda yerleşme kanaması olma ihtimalinin %99 olduğunu söyledi :) bu konu hakkında her detayıda anlattı umarım hepimiz istediğimiz sonucu alırız eğer sonucum pozitif çıkarsa ve unutmazsam buraya kesin yazıcam

Perşembe çektirdim bende hiç stres yapma vajinal muayene gibi düşün
Bir de şunu merak ediyorum doktor ilişkiyi yasakladı mı? Yasakladıysa ne kadar zaman? Büyük ihtimalle salı günü benim yumurtlamam olacak, çarşamba da çatlama. Ama bu durumda yumurtlamadan 1 gün önce hsg çekilmiş oluyorum, değerlendiremeyecek miyim?

5 martta yumurtlama görmüştüm ya dedim ne olur ne olmaz elimde kalan gebelik testini yapayim ilk negatif çıktı 3 saat sonra baktığım da böyle ciddiye almıyorum tabi ama inşallah nisan ayinda 5 dk icinde cikaninu görürüz bu bile hoşuma gitti testte kendiliğinden yırtıktı üst kısmı H Hello Kity Papatyamveben-Mavi

Eklentiler

• IMG_20220321_005324.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 36
İnşallah görürüz hep beraber. Benim de bat 31 Mart göğüslerim patlayacak gibi şişti ağrıyor kasıklarıma sancı giriyor siz de var mı böyle şeyler

İnşallah görürüz hep beraber. Benim de bat 31 Mart göğüslerim patlayacak gibi şişti ağrıyor kasıklarıma sancı giriyor siz de var mı böyle şeyler
Yok canım o kadar şiddetli belirtim yok yumurtlama olsun diye bekliyorum bende :) benim göğüs uçlarım cok hassas acıyor akıntı falan var o kadar :)

Yok canım o kadar şiddetli belirtim yok yumurtlama olsun diye bekliyorum bende :) benim göğüs uçlarım cok hassas acıyor akıntı falan var o kadar :)
Of benim de akıntı olmuyor 2 aydır ama göğüslerim anormal derecede ağrıyor bu dönemlerde ovulasyon testi de yapmadım sizce akıntı olmadan göğüs kasık ağrısı varsa yumurtlama belirtisi midir

Of benim de akıntı olmuyor 2 aydır ama göğüslerim anormal derecede ağrıyor bu dönemlerde ovulasyon testi de yapmadım sizce akıntı olmadan göğüs kasık ağrısı varsa yumurtlama belirtisi midir
Herkesin akıntısı olmuyor ki bildiğim kadarıyla yumurtlama akıntısı yumurtanın akı gibi seffaf uzayan bi akıntı ama bende hic olmaz sadece gecen ki yumurtlamamda gördüm bir kere. Yani herkeste akıntı olcak diye birşey yok canım. Benim akıntım da krem gibi beyaz bide vajina hep ıslak gibi. Ama ovulasyon testi yapıyorum hala pik göremedim bende bekliyorum

Bu arada gün aşırı degerlendir canım garantiye al :)

Bişey dicem bu adet bitimide oluyor mu uzayan sümüksü o beyaz akıntı dün geldi benden

Anladım teşekkür ederim son regl tarihim 1 Mart ayın 11inden beri her gün değerlendiriyorum yarından sonra günaşırı yapmaya devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…