Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovulasyonla da takip ediyordum 5 mart pik 8 mart adet oldum 🤷🏻‍♀️
Aaa ama bak sen kürtaj oldun yumurtlama o ay için farklı olabilir bence çünkü karışıyor baya 3 ay olmuş oluyor tarlusal içtin adet kaydı bana yazsana bir kürtajdan sonraki döngünü bakayım

Valla bir ilkim herhalde 😂😂 hatta beb üçüzlere hamile kaldim biri kayboldu gitti diger ikisi de boştu iki kese var ve ikisi de boş şok geçirmiştim hala etkisindeyim valla
Bende ikizlere hamile kaldım tek yumurta biri boştu diğeri 12 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum iki kere yumurtlamış olabilirsin bak bu da bir mutluluk 😊

Canım senin ovulasyon testinde t çizgisi hemen beliriyor mu yoksa bekledikce mi o koyulaşıyor? Benim 15-20 dk icinde falan tam oturuyo rengi. Aynı testi kullanıyoruz ya ondan sordum
Tam 10 dkda oluyor canım. Hep dk tutuyorum ben. 10 dakika sonrası önemli zaten. Yani normal bu durum.

Aaa ama bak sen kürtaj oldun yumurtlama o ay için farklı olabilir bence çünkü karışıyor baya 3 ay olmuş oluyor tarlusal içtin adet kaydı bana yazsana bir kürtajdan sonraki döngünü bakayım
Canim benim son 2 yıldır adetim düzensiz öncesinde 30 günde bir günü gününe olurdum şaşmazdı. Son 2 yıldır bozuldu. 50-52 günlere çıktı. Sonra doktora gittim duphaston verdi 6 ay kullandım düzenli oluyordum yine 30 günde bir. 6 ayın sonunda hamile kaldım. Ama 3 Aralık'ta kürtaj oldum. 11 Şubat tarlusalla adet oldum. Sonra 8 martta geldi yine adetim

Bende ikizlere hamile kaldım tek yumurta biri boştu diğeri 12 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum iki kere yumurtlamış olabilirsin bak bu da bir mutluluk 😊
Evet zaten benim anneannem ikiz, annemin kuzenlerinde de ikiz var 🙈 doktor da daha ne olsun demişti 😂

Kizlar benim bu ay yumurtlama olmayacak bence, zaten doktor da yumurtaların dirençli demişti. Önümüzdeki ay bana yine doktor yolları gözüktü. Bunlar da bugün sabah ve akşam yaptığım ovulasyon testleri 😔
Kuzu yazını şimdi gördüm pes etme ve bu testlere göre bozma moralini♥️.ben cumartesi doktora gittim yumurtan çatlamış dedi iki gündür testte pik görmedim ben düşün yani. Ve 22mmbi yumurtan daha var dedi hemen
Eve geldim yaptım test yaptım ve bu şekilde çıktı. Devam et teste sen

Eklentiler

• IMG_20220319_172335.jpg
    IMG_20220319_172335.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 17
Kuzu yazını şimdi gördüm pes etme ve bu testlere göre bozma moralini♥️.ben cumartesi doktora gittim yumurtan çatlamış dedi iki gündür testte pik görmedim ben düşün yani. Ve 22mmbi yumurtan daha var dedi hemen
Eve geldim yaptım test yaptım ve bu şekilde çıktı. Devam et teste sen
Aaa testte çıkmadı mı yani😳😳 çok şaşırdım. Ben gün aşırı degerlendirmeye devam ediyim en iyisi ne olur ne olmaz

X