Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba benimde bat 19 başka belirtiniz var mı goguslerde felan veya ağrı

Merhaba benimde bat 19 başka belirtiniz var mı goguslerde felan veya ağrı
evet var canım stresten mı bilmiyorum kasık ağrımda var karnımın al bölgesi falan. çok fazla araştırıyorum çok fazla sey okuyorum strese giriyorum. bugün hiçbirşey bakmayacapım diyorum yine bakıyorum. Geçen ay da stres yapmıştım regl bir gün gecikti regl bitmesi gerek günde bitmedi 2 gün uzadı doktora gittim bütün testlerimi yaptık herşeye baktı doktor tertemiz herşey sağlıklı dedi eğer adet olursan 2.gün gel rahim duvarına bakacağım dedi

Canım rahim duvarında neye bakacakmis

Beklenen adet günün canım bı gün daha bekle olmadı

Kizlar sabahtan beri bı baş ağrım var gecmiyo dayanamayıp. Parol icmeme rağmen gecmiyo acile gitsem HCG ye bakarlarmi

Kizlar sabahtan beri bı baş ağrım var gecmiyo dayanamayıp. Parol icmeme rağmen gecmiyo acile gitsem HCG ye bakarlarmi
Adetim geçti demen lazım bakmazlar gebelik şüphem var ilaç alamıyorum de ya da bekle sabah aile hekimine git ama onlara da adetim 1 hafta geçti demezsen almazlar tecrübeyle sabit

Adetim geçti demen lazım bakmazlar gebelik şüphem var ilaç alamıyorum de ya da bekle sabah aile hekimine git ama onlara da adetim 1 hafta geçti demezsen almazlar tecrübeyle sabit
Aynen geçti diyim olmadı sağlık ocağında yarın kapalı krizi fırsata çevirmek lazım baş ağrısı sayesinde HCG yede baktırın yoksa eşim götürmez çok kiziyo savredemiyorum diye kendini yipratiyosun diyo

Ay evet yarın kapalı paroldan bişeycik olmaz çok ağrıyorsa iç bence kendine ızdırap etme

Sen gititn mi yoksa teste benden habersiz
Kürtaj olduğum gebelikte yapmamıştı ruhsuz heriftoş. Yok be kuzum gittim ama test almaya artı medi kaptım geldim bir bardak da soğuk su içtim üstüne oldu öyle oturdu mideme ben ne yaşadım bilmiyorum ama kasıklarım sancılanıyor sanırım bombastik bir adet beni bekliyor

Çağırma şimdi adet madet yaaa dur hele.. bi app var.. hemilelik belirtileri yazıyorum otomatik cevap veriyor bunların hepsi regl için de geçerli diye.. gıcık etti beni

Çağırma şimdi adet madet yaaa dur hele.. bi app var.. hemilelik belirtileri yazıyorum otomatik cevap veriyor bunların hepsi regl için de geçerli diye.. gıcık etti beni
Hangi app miş bu? sen bu testlere anlam verebildin mi şimdi? Valla kafam allak bullak oldu hani 3 tane bugün ki çok siliği de sayarsak 4 tane çizgi gördüm sonrası fısssss beybisu bunun bence tek bir açıklaması var kimyasal

Kimyasal için sıfır çizgi çıkması lazım… benim aşılamada nasıl çıkmıştı çizgiler.. sonra bir anda yok oldu hiç çizgi çıkmadı, 10saat beklettim onda bile gölge çıkmadı. Sen çizginin rengininde bi sonuca varıyorsun ama öyle biraz zor yani.. bekleyelim görelim.. bir mercimek varsa şu an yeni yeni yerleşiyor belli ki

Yok be kuzum tek ilişkiyle 4 gün pikle ihtimal vermiyorum sadece çok enteresan oldu onu garipsiyorum. Ama bildiğim kadarıyla kimyasal gebeliklerde de çıkıyor 2. Çizgi çok kişide gördüm sanki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…