Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim geri dönüşün için 🥰 valla var gibi duruyor regle daha var mı senin ya da başka marka ile denedin mi hiç. Bnm 5 gün geçti regl ve böle çıktı hamile miyim değil miyim bilmiyorum yarn başka test alıcam bide onla denicem
Bu başka marka al bi diye bir marka ilk dk da mi çıkıyor peki

5 gün var atar misinz canm fotonu bakalim
Çöpe attım direk canım yarın bida yapıcam bakalım yarına kadar da olmazsam gider kan veririm artık. Eğer o da silik çıkarsa bu kez atarım buraya. Kızımda adetim 3 gün geçmişti öyle yapmıştım sure check marka ile anında kırmızı şekilde çıkmıştı. Ondan dedim yok heralde diye çöpe attım

Çöpe attım direk canım yarın bida yapıcam bakalım yarına kadar da olmazsam gider kan veririm artık. Eğer o da silik çıkarsa bu kez atarım buraya. Kızımda adetim 3 gün geçmişti öyle yapmıştım sure check marka ile anında kırmızı şekilde çıkmıştı. Ondan dedim yok heralde diye çöpe attım
Freely diye markada bende yapmıştım ama çıkmadı birşey kuruma bile aynn yarın tekrar bi yap at bakalım bakım bende var mı yok mu bilmiyorm ovulasyon pik çıkıyor onn için erekn yaptım testi kiminde çıktı kiminde sonradan çıktı bugünde böyle çıktı ama sonra ilk dk değil anlayamadim

Freely diye markada bende yapmıştım ama çıkmadı birşey kuruma bile aynn yarın tekrar bi yap at bakalım bakım bende var mı yok mu bilmiyorm ovulasyon pik çıkıyor onn için erekn yaptım testi kiminde çıktı kiminde sonradan çıktı bugünde böyle çıktı ama sonra ilk dk değil anlayamadim
Sonradan çıkanlar kuruma oluyır diye okudum hep ama hamileliğini böyle öğrenen de çok fazla. Kafam karıştı valla benim de. İnşallah senin vardır. 😘 🙏

kızlar merhaba. regl günüme 4 gün var ve sarı akıntım var neden acaba daha önce gebelik düşünmediğim için dikkat etmemiştim regl öncesi akıntı oluyor muydu diye. normal mi acaba gebelik belirtisi mi bu ?

Kizlar testin içini dışına çıkarttım 😭😂 bı bakarmisiniz
IMG_20220415_162409.jpg

kızlar merhaba. regl günüme 4 gün var ve sarı akıntım var neden acaba daha önce gebelik düşünmediğim için dikkat etmemiştim regl öncesi akıntı oluyor muydu diye. normal mi acaba gebelik belirtisi mi bu ?
Benimde bir haftadır var bende gebelik mi diye bakmaktan gözlerim kanadı artık 😂 bakalım kırmızılar gelmediği sürece ümit var

Kızlar bugün adet başlangıcından 20. Gün yumurtlamanın 6. Günü, progesteron baktı doktor 9,06 çıktı. Sonuç geç çıktığı için doktoru yarın görebileceğim. Var mı bir yorumunuz? ovulasyon testlerinde baya pik gördüm ama benim artık rahim filmi çektirmem gerekiyor mu acaba ? yaşım da 32 😔

Kizlar pembe olan hemen çıktı öteki Co km sonra çıktı sizce gebelik ihtimali var mı adete yedi gün kala yaptın

Eklentiler

• IMG20220414180250.jpg
    IMG20220414180250.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG20220412144243.jpg
    IMG20220412144243.jpg
    152,2 KB · Görüntüleme: 85
Yapıyorum sürekli silik var gibi ama bı iki gün daha beklicem bat ne zaman senin
ben buralarda yeniyim de bat ne demek diye sorsam :) regl günümse eğer 19 nisan yumurtlama ise 2 veya 3 nisandı tam koyu çıkmamıştı ama doktor o zaman demişti yumurtan büyümüş büyük ihtimal büyüdü çatladı. biz bu ay gün aşırı sürekli değerlendirdik inşallah tutar. aşırı akıntım var benımde bugün farkettim

X