Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim 11 gün geçti kanda 0.100 çıktı sonra eve geldim bu testi yaptım sonra uyuyakalmışım 1 saat sonra baktım böyleydi sizce????? Ben hayali bi çizgi görüyorum sonunda delirdik heralde artik ben ya

Eklentiler

• 20220415_183656.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 50
  • 20220415_183652.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 52
  • 20220415_183638.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 60
Adetim 11 gün geçti kanda 0.100 çıktı sonra eve geldim bu testi yaptım sonra uyuyakalmışım 1 saat sonra baktım böyleydi sizce????? Ben hayali bi çizgi görüyorum sonunda delirdik heralde artik ben ya
Neden kan tahlili çıktıktan sonra test yapma ihtiyacı hissettiniz,belirtileriniz mi var?Fotoda görünüyor silik çizgi ama hemen çıkmadı değil mi?

Kuzucum bu testte çıkıyorsa kanda çıkması lazım kan en net sonuç 1 saat zamanda çok kuruma çizgisi olabilir istersen yine adet olmazsan 4 gün sonra tekrar et kan testini olmadı doktora gidersin adet söktürücü verir

Bu ara burdaki herkesin testi bu sekilde cikiyor ama 11 gun de bu sekilde bide sonradan degilde hemencik fazlaca kirmizi cikmasi gerekirdi

Neden kan tahlili çıktıktan sonra test yapma ihtiyacı hissettiniz,belirtileriniz mi var?Fotoda görünüyor silik çizgi ama hemen çıkmadı değil mi?
11 gun gecikti çünkü inanamadım olmadığıma reglim hep çok düzenlidir Hayır 1 saat sonra cikti evet goguslerim şişti bel agrisi var kasık batması uyku hali yorgunluk kendimi hamile gibi hissediyorum belkide psikolojik hepsi bilmiyorm ama

Adet söktürücü verdi rahim duvari 13 mm olmuş dedi yumurtan yok dedi ben kullanmak istemiyorum geç döllenmedir belki diye

İnşallah gönlünüzden geçen şekilde sonuçlanır bu süreçBelki geç dollenme olmuştur regl gününüze yakın.

Adet söktürücü verdi rahim duvari 13 mm olmuş dedi yumurtan yok dedi ben kullanmak istemiyorum geç döllenmedir belki diye
Doktorunuza güvenmeniz en doğrusu
Kan testinizde belli olurdu en azından sınırda çıkardı şüpelenmeniz için canınızı sıkmayın hiç olur inş adetiniz başladığında 2. Günü gidip kontrolde yumurta takibi yaptırın en uygun günü bildirir doktorunuz inş sağlıklı gebeliğiniz olur Allahın izniyle

Bence kullanin ilaci ve yeni bi döngüye girin yeni döngü demek bebege bir adim daha yanasmak demek.. bende regl oldum hemde 5 gun erken ve benim testlerim seninkinden daha belirgin ve hemen cikiyordu ama kanda bisey cikmadi erkendende oldum regl ilk defa böyle oldum innovita ovulacak testi aldim bu ay testle takip etcem yumurtlamami bakalim nasil olacak

Burdayım kuzum takip ediyorum sessizce burayı. Çok etkileniyorum negatiflerden filan o yüzden biraz uzak kalayım dedim.
Ben de sessizce takip ediyorum topigi,beni de çok etkiliyor negatifler.Ozellikle de silik çizgi çıkıp negatif sonuclar gelince sanki tanıdığım yakın arkadaşım gibi üzülüyorum

Ovulasyon testi yazacaktim

Burdayım kuzum takip ediyorum sessizce burayı. Çok etkileniyorum negatiflerden filan o yüzden biraz uzak kalayım dedim.
Kuzum gerckten bir tık uzak olmak banada iyi geldi neden böyle oldum bilmiyorum ara ara girip bakıyorum stresmi yapiyoruz acaba surekli gebelik test vs vs konustukca

Ben de sessizce takip ediyorum topigi,beni de çok etkiliyor negatifler.Ozellikle de silik çizgi çıkıp negatif sonuclar gelince sanki tanıdığım yakın arkadaşım gibi üzülüyorum
Kendime mi üzüleyim buradaki uzun zamandir isteynlere mi bilemedim. Rabbim çok aratmasın inşallah canım

Kuzum gerckten bir tık uzak olmak banada iyi geldi neden böyle oldum bilmiyorum ara ara girip bakıyorum stresmi yapiyoruz acaba surekli gebelik test vs vs konustukca
Kesinlikle çok stres yapıyoruz. Farkında değiliz ama tek odagimiz bu oluyor.
Ama pozitif haberler hep umudu kestigim anda, düşünmediğim anda oldu diye başlıyor. Yani rahat olmakta fayda var

Bide ben her iki gebeligimdede 3. Ay gebe kalmistim simdi buyuduler.. ama burda bazi arkadaslari goruyorum o kadar uzun zamandir ugrasiyorlarki inanin zamanlarini yazdikca kendimi kotu hissediyorum cok caba veren arkadaslar var Yani ben daha önce bunlari yasamadim simdide 2. Ayım gebe kalmaya calisiyorum ama testlerimi negatif gordukce umudum kesiliyor uzun zamandir hamile kalmayan arkadaslri hic dusunmek istemiyorum Rabbim herkesin gönlüne göre nasip etsin hic bir kadini evlatsiz birakmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…